Самі, самі торти у світі (6 фото)

0
852

Всі ці торти, представлені в цій статті, створила людина для якогось особливого випадку, приводу, для людей, для того щоб потрапити в книгу рекордів Гіннеса, але все ж це все витвір кондитерського мистецтва. Існує величезна кількість різних тортів: дитячі торти, торти до пам’ятних дат, ювілеїв, а є унікальні в своєму роді, створені в єдиному екземплярі.

1. Найвищим у світі вважається 100-ярусний торт, висота якого майже 31 метр. Його приготувала кондитер округу Шиавасси, штату Мічиган — Бета Корнелл. Трохи відстали індійські кондитери, які спекли торт на Новий Рік, що складається з 33 шарів, і вага якого склала 550 кг Висота цього кулінарного шедевра 10 метрів.
Самые, самые торты в мире (6 фото)

2. Про самому великому торті ми вже говорили в статті про найбільших тортах в світі, але, як кажуть, повторення мати навчання – 15 травня 2005 року кондитери з американського міста Лас-Вегас до ювілейного столітнього дня народження міста виготовили найбільший торт в світі, який важив 59 тонн. Над ним копітко працювали 600 кондитерів, довжиною цей гігант був – 31 метр, ширина-15 метрів, а висота, на відміну від попереднього рекордсмена, всього 50 сантиметрів.
Самые, самые торты в мире (6 фото)

3. Найдовший торт з усіх, що коли-небудь готувалися в світі солодощів, був випечений 80 кухарями з Китаю. Довжина цього вражаючого уяву кулінарного шедевра з гіркого шоколаду і ванілі склала майже кілометр (1068 метрів), а його вага – близько півтора тонн солодкого задоволення. Найдовший торт у світі був продемонстрований в роскошнейшем готелі «Pudong Shangri-la Hote» в Шанхаї.
Самые, самые торты в мире (6 фото)

4. Найдорожчий торт у світі: Шейх з Об’єднаних Арабських Еміратів спочатку не збирався ставити ніяких рекордів по вартості торта, він просто шукав щось унікальне на день народження своєї дочки. Шедевр народився, коли шейх звернувся за допомогою до дизайнера тортів Деббі Уингхэм. Торт вартістю 75 мільйонів доларів виглядає як подіум для показу мод довжиною 1,8 метра. Всі моделі на цій доріжці і їх вбрання їстівні. Основну вартість торта складають розсипу дорогоцінних каменів, у тому числі різнокольорові алмази на 45 млн доларів.
Самые, самые торты в мире (6 фото)

5. Найстарішим тортом у світі вважається торт, виготовлений ще в позаминулому столітті – в 1898 році. 113-річний торт був виготовлений на весілля і був спочатку красивим і білим, але з часом підсохла і став коричневим, так як його не правильно зберігали. До 1964 року він прикрашав вітрину сімейної кондитерської в Лондоні. Бурхливе ХХ століття залишив свою мітку на долгожителе серед десертів – після вибуху бомби під час другої світової війни на торті залишилася тріщина. Через неї експертам вдалося встановити, що всередині торт досі м’який. Зараз торт-дідусь зберігається в музеї, куди його передала дочка власника кондитерської.
Самые, самые торты в мире (6 фото)