Технологія замороженої випічки

0
349

У сучасному світі розвиток всіх напрямків ринку відбувається з величезною швидкістю, і харчова галузь не стає винятком. Помітну популярність набирає заморожений хліб, витісняючи собою звичну раніше продукцію пекарень. На даний момент споживання свіжоспечених булочних виробів помітно знизилося з ряду причин:

-погіршення якості традиційного продукту;
-самостійне приготування виробів в домашніх умовах;
-відмова споживачів від хліба з-за його калорійності;
-підвищений попит на закордонні аналоги продукції.

Вигідне рішення
Заморожений хліб – це сирий або частково приготований напівфабрикат, який до кінця пропекают вже на місці продажу. Чи то супермаркет, ресторан або кафе, власникам закладу набагато вигідніше купувати таку продукцію. Можливість подавати даний швидкопсувний товар свіжим завжди значно скорочує витрати підприємців і збільшує попит серед покупців, так як мало хто може встояти перед апетитними пахощами ще гарячої випічки. Також заморожений вид цієї продукції дозволяє вирішити проблему доставок на великі відстані. Не менш важливою особливістю такої технології є відсутність нереалізованого товару, так як вироби не дбають величезними партіями, а доготавливаются по мірі необхідності.

Ця ідея прийшла російським бізнесменам з Європи, де за таке виробництво відомо вже давно. Сьогодні в Росії і за кордоном піддаються заморожуванню на тільки класичні буханця, але і інша різноманітна випічка на зразок багетів і булочок з різних сортів борошна.