Як треба вітати папу з днем народження

0
764

Для кожної людини батьки відіграють певну роль у житті. Але при будь-якому розкладі, мама з татом – це ті люди, які подарували життя і щастя. Тому вдячність батькам і прояв любові повинні бути за замовчуванням. Але свято це особливо важливо.

Тому ніколи не скупіться на слова. Наприклад, привітання з днем народження здавалося б, такий простий, але разом з тим необхідний елемент, без якого і подарунок стає не таким урочистим. А іноді зовсім без подарунку можна обійтися, а от без привітань точно ніяк. Причому, кожна людина вкладає своє поняття в слово «привітання».

Комусь достатньо сказати: «З днем народження, тато!». А кому-то й аркуша А4 не вистачить, щоб написати всі свої побажання. У будь-якому випадку, привітання з днем народження обов’язково потрібні. Як би не було, постарайтеся привітати папу красиво, урочисто і з душею. Так, наприклад, привітання завжди можна скласти самостійно, навіть якщо у вас немає творчих задатків. Використовуйте готовий текст з інтернету для особистого натхнення і на його прикладі пишіть, пишіть, пишіть.

До речі, на свято бажано підготувати відразу кілька різних привітань. Адже в такий день не буває багато слів, особливо, коли вони приємні і сказані від душі. А хіба можна інакше вітати папу, окрім як щиро? Тому сміливо підбирайте навіть самі незвичайні привітання і вперед дивувати і нести в цей світ щастя.

Бажаю, тато, я здоров’я,
Твої нехай збудуться мрії;
З друзями галасливого застілля,
Досягти будь-якої висоти.

Вже багато пройдено перепон…
Ти найкращий з батьків, –
Як багато років тому,
Прийти на допомогу ти готовий.

З душею, батько, тобі бажаю –
І надалі веселим будь таким.
Я з Днем народження вітаю,
Зі світлим святом твоїм. ©
Вірші з сайту: http://flamandiya.ru/

Навіть якщо ви не зможете нічого істотного подарувати татові, не біда. Адже головне – це дивувати і радувати своєю присутністю, піднімати настрій своїми жартами і приколами. До речі, ви завжди можете змінити традиційних привітань і відправити татові на мобільний телефон голосове привітання – прикол.

Досить завантажити забавну пародію, озвучену голосом татового улюбленого артиста і відправитися на мобільний телефон іменинника. Також привітання з днем народження татові можна записувати в листівку. Адже коли інші подарунки з часом зникають, листівки залишаються на довгу пам’ять.

Тому ніколи не нехтуйте цим на перший погляд марним елементом. Також ви можете привітати тата з днем народження цікавим номером самодіяльності. Навіть звичайне вірш можна декламувати або заспівати. Тут головне – креатив і експерименти. Також ви можете порадувати іменинника авторським подарунком, навіть якщо це буде простий сувенір.

Пам’ятайте тільки одне – для кожного батька важливіше всього, щоб його діти були щасливі і поруч в день народження. Тому не поспішайте робити ставки на розкішні і дорогі подарунки. Обов’язково знайдіть час і можливість нанести дорогий імениннику особистий візит, щоб просто міцно його обійняти, поцілувати і сказати звичайне «дякую!».

А ще, як рідко ми говоримо рідною прості три слова «я тебе люблю». Так чому б у день народження не сказати їх татові? Адже зробити щасливим батька так просто. Варто тільки цього сильно захотіти.