Проблеми з вінчестером – як не втратити важливі дані?

0
304

Як і будь-апаратний компонент комп’ютера, жорсткий диск з часом зазнає фізичного зносу і якщо користувач не практикує регулярне резервне копіювання даних, то в майбутньому він ризикує втратити з вінчестера всі важливі файли, фотографії, документи, звіти та відеозапису. У таких випадках професійне відновлення даних за значущістю можна порівняти з поверненням викраденого автомобіля, адже найчастіше цінність інформації, що зберігається на пристрої, у багато разів перевершує вартість самого жорсткого диска.

Щоб запобігти втраті даних, варто уважно стежити за станом вінчестера, адже сигналізувати про несправності компонента можуть різні сигнали. Це:
– проблеми із завантаженням ПК;
– клацання і інші нехарактерні звуки при записуванні і зчитуванні інформації;
– безпричинне зникнення файлу з пам’яті;
– проблеми із записом даних на диск.

Якщо користувач зазначає подібні симптоми, то йому необхідна діагностика пристрою, замовити яку можна тут. Рання діагностика проблеми допоможе уникнути більш серйозних проблем в роботі жорсткого диска, і допоможе замовнику зберегти свій час, гроші і нервову систему. Визначивши характер поломки, фахівці сервісу в індивідуальному порядку підберуть спеціальні утиліти, які допоможуть зробити відновлення інформації з непрацюючого вінчестера максимальною ефективністю.

Варто розуміти, що використання утиліт не гарантує отримання даних у їх первісному вигляді. Процес відновлення протікає таким чином, що всі дані, що зберігаються в пам’яті файли групуються за типом і розширення, тому потрібно бути готовим до того, що його улюблені фотографії можуть бути перемішані з випадковими графічними файлами з системних папок комп’ютера.
Також файли у процесі вилучення можуть бути перейменовані, тому забравши комп’ютер з сервісу, користувачеві доведеться витратити кілька годин свого вільного часу і провести їх за монітором в спробах упорядкувати інформацію.

Як видно, щоб здійснити відновлення даних з жорстких дисків користувачеві буде потрібно спеціальний софт і володіння певними навичками. Якщо таких ресурсів немає, то варто відвідати портал http://data-911.ru і довірити всі маніпуляції з вінчестером справжнім професіоналам, які надають гарантію на свою роботу.