Як вибрати ліхтар

7-26-2019

Как выбрать фонарь
Кожен може вибрати ліхтар для своїх потреб і у відповідності зі своїми вимогами.
Також хочемо вам порекомендувати furgon.cherkassy.ua
Кишеньковий ліхтар – це мобільний джерело світла для особистого користування. Він компактний і легко поміщається в кишеню. Туристичні ліхтарі – найпопулярніші у використанні ліхтарі. Компактні світодіодні ліхтарі повинні бути зроблені з міцного матеріалу, такого як авіаційний алюміній. При виборі зверніть увагу на анодоване покриття. Завдяки цьому ліхтар стійкий до різних пошкоджень і подряпин. Ліхтар повинен міститися в рюкзак, сумку, кишеню або бардачок. Не займати багато місця і не обтяжувати багаж. Ліхтар повинен бути зручним у використанні. Зверніть увагу на те, щоб їм було легко керувати і перемикати режими однією рукою. Додаткові аксесуари (кліпса, шнурок на руку) дозволять Вам користуватися ліхтарем у різних ситуаціях. Вибирайте ліхтар з широким кутом, який висвітлює велику площу. Він оснащений TIR – оптикою, яка забезпечує широкий заливний світло.
Краще користуватися ліхтарем, який працює на батарейки типу AA. Вони поширені, і їх можна купити в будь-якому магазині. Але якщо Ви віддає перевагу більш потужний світловий потік і тривалий час роботи – вибирайте акумулятор Li – Ion. Кишеньковий ліхтар можна використовувати в різних ситуаціях.
Очевидно, що сфери застосування ліхтарів дуже різноманітні. Компактні ліхтарі також активно використовуються туристами, поліцейськими, дачниками, водіями, велосипедистами та багатьма іншими. Як правило, вони виручають в ситуаціях, коли по близькості немає електрики. Туристичні ліхтарі становлять особливу категорію ліхтарів. Вони необхідні в поході, лісі, в дачному будиночку, в наметі, в печері в горах, а також в екстремальних видах відпочинку. Кемпінгові ліхтарі – це окремий клас туристичних ліхтарів. Зазвичай їх використовують для освітлення намету або великих відкритих просторів. Максимальний режим призначений для освітлення великих територій і при ходьбі, а мінімальний підходить для освітлення в замкнутих просторах. І будьте впевнені – вони впораються з усіма випробуваннями.
Як вибрати акумулятор для вашого ліхтаря.