Як вибрати обручку

7-6-2021

Обручка

 

Весілля-це зворушливий момент в житті двох людей… Головним питанням, яке хвилює молодят, є: “як вибрати відповідні кільця і де їх краще придбати?”.

Що потрібно знати або про що мовчать ювелірні салони!

Пальма першості за популярністю належить, звичайно, червоному золоту і цінителі класики зупиняють свій вибір на гладких: вузьких 2-2,5 мм, середніх 3, 4, 5 мм і широких кільцях 6, 7, 8 мм.ті, хто стежить за модними тенденціями, вибирають стильні двосплавні обручки. Ті, хто шукає щось особливе, вибирають з діамантами, комбіновані з червоного і білого золота, можливо гравіюванням з символічною для люблячої пари написом. Також хочемо вам порекомендувати вибрати обручку https://zarina.ua/catalog/kolca/obruchki в Ювелірному Дімі ZARINA . 

При виборі якісних обручок слід відштовхуватися від складу виробу. Якщо підійти до цього поверхнево, то можна купити прикрасу з низьким вмістом золота, і мати проблеми: витончення каблучки, алергія. Щоб цього не сталося і воно протягом усього життя радувало подружню пару потрібно знати, що:

Купувати прикраси краще в спеціалізованих салонах, які стежать за якістю товару і надійністю постачальників, де великий вибір, розміри в наявності, багато моделей парних обручок і представлені десятки виробників. На кожному виробі обов’язково має стояти клеймо пробірної інспекції (585 проба) і іменник заводу-виготовлювача (буквений шифр, який присвоюється заводу тієї ж інспекцією)!

Часто покупці запитують: “а чи є спосіб самим визначити справжнє золото чи ні?”. Відповідь професіоналів: “можна!”. Якщо на виробі стоять саме лазерні клейма (585 проба), то золото гарантовано справжнє! лазерні клейма підробити неможливо! купуючи вироби з таким захистом ви можете бути спокійні! на зображенні нижче наведено приклад збільшених лазерних клейм:

Існують так само клейма менш акуратні – “ударні”. Вони наносяться ударним способом і виглядають як “поглиблення”, “вибоїна”, всередині якого знаходиться малюнок з пробою. Швидше за все більша частина ваших ювелірних прикрас має такий варіант клейма-це легко перевірити самостійно. На жаль такий спосіб таврування більш поширений, тому що обходиться заводу дешевше, але він не є такою ж 100% гарантією справжності металу, як у випадку з лазерними клеймами! лазерна проба виглядає набагато акуратніше і нагадує найтоншу гравіювання, і саме тому, її неможливо підробити.

Дуже серйозним питанням є визначення розміру!

Кільце повинно комфортно сидіти на безіменному пальці правої руки, легко надягати і з деяким утрудненням зніматися, не зісковзувати і не здавлювати.

Є ще два дуже важливих моменти. Особливо у молодих людей часто зустрічається одна особливість-від природи широкий суглоб, через який кільце проходить з дуже великим утрудненням, але бовтається будучи вже надітим на палець. Якщо ж у чоловіка коли то була травма безіменного пальця то ця проблема практично гарантована! будьте уважні про це ніде не говориться і ніхто не попереджає! тому спроби виміряти свій розмір за допомогою будь-яких паперових стрічок, смужок, або вирізаних отворів в роздрукованому аркуші паперу, як пропонують багато інтернет сайти – є просто хитрощів, яке спрямоване на те, щоб хоч як-то приблизно продавцю дізнатися приблизний розмір пальця на відстані без урахування інших принципових індивідуальних особливостей клієнта. До цього моменту додається ще один дуже-дуже важливий факт!

У всіх заводів розміри трохи та відрізняються!

Чому? просто тому що всі заводи використовують різні кільцеміри, які як правило роблять різні китайські постачальники. Ювелірні виробництва давно до цього звикли, але для покупця, який, як правило, вперше вибирає обручки ця обставина викликає труднощі при покупці.

Таким чином, щоб потім не розчаруватися і не йти до ювеліра, для збільшення або зменшення розміру, ремонтувати кільця за додаткові гроші, не витрачати час і нерви – вибирайте салон обручок дуже уважно, читайте живі відгуки та рекомендації!