Жартівливі тексти колезі з днем народження жінці

0
333

На цьому сайті можна знайти жартівливі тексти колезі жінці з днем народження. Зробіть подарунок колезі жінці, виберіть у нас веселі побажання своїми словами до Дня Народження. Самі весела проза для колеги.
***

Робота для мене завжди була каторгою, проте останнім часом все змінилося, тому що тепер поруч зі мною, за сусіднім робочим місцем, сидить одна позитивна і дуже весела дівчина, яка стала для мене не просто колегою, а справжньою подругою, без якої я вже не можу уявити жоден свій день. В цей святковий день, день твого народження, я хочу побажати тобі всього самого світлого і доброго, що лише є в цьому світі. Ти неймовірно цілеспрямована, добра і справедлива дівчина, яка сприяла тому, щоб у нашому колективі встановилася така чудова атмосфера дружби і згуртованості. Мені хочеться побажати тобі міцного здоров’я, а також любові і щастя. Ти заслужила всього самого найкращого, що лише є в цьому світі. Нехай все буде так, як ти того бажаєш. Зі святом!

***

Я хочу привітати одну чудову дівчину, з якою ми разом працюємо вже довгі роки, з Днем народження. Люба моя, ще кілька років тому робота здавалася для мене пеклом, а зараз я навіть не хочу пропускати жодного дня, тому що саме ти вмієш піднімати мені настрій, змушуєш мене виконувати все швидко, щоб залишався час на спілкування. Мені хочеться привітати тебе з твоїм чудовим святом, а також побажати тобі виключно всього самого позитивного і позитивного. Я хочу, щоб ти завжди була щаслива, здорова і кохана. Нехай кожен твій день буде наповнений приємними миттєвостями, щасливими, радісними зустрічами та епізодами, які будуть підбадьорювати тебе. Мені завжди хочеться бачити тебе щасливою, тому що тобі дуже йде до особі посмішка. Сьогодні тільки твій день, тому ти повинна відпочивати і розважатися.

***

Я хочу привітати свою круту подружку, яка припадає мені ще і колегою по роботі, тому що кілька років тому вона вирішила зробити мені приємне, і влаштувалася на роботу. Мені хочеться привітати тебе з Днем народження, а також побажати всього самого світлого і доброго. Ти в мене така чудова, добра і позитивна дівчина, яка може підняти будь настрій. Я хочу побажати тобі, щоб вся твоя життя була схожа на казку. А влаштувати цю казку для тебе може твій улюблений чоловічок, який просто душі в тобі не чує. Я хочу, щоб твої очі завжди блищали, щоб ти радувалася. Мені хочеться, щоб всі твої бажання і мрії збувалися, а ідеї і плани реалізовувалися. Нехай кожен твій день буде наповнений самими яскравими подіями. Я бажаю тобі подальших успіхів у роботі, удачі у всіх твоїх починаннях. Вдалого дня!

***

Я хочу привітати свою найдорожчу і улюблену колегу по роботі з Днем народження. Моя дорога, мені неймовірно пощастило з тим, що у мене є така колега, тому що ти завжди піднімаєш мені настрій на роботі, заряжаешь позитивною енергією та емоціями. Мені хочеться побажати тобі подальших успіхів у роботі, удачі і всього самого чудового. У цей знаменний святковий день ти просто неймовірно гарно виглядаєш, вся світишся. Мені хочеться, щоб ти була такою яскравою завжди, причому мова йде не про макіяжі, а про твій стан душі. Люба моя, саме завдяки тобі в нашому колективі встановилася просто неймовірна атмосфера, така дружня і згуртована. Мені хочеться, щоб так було завжди, тому я просто вимагаю, щоб ти і далі продовжувала працювати з нами разом. Але при цьому мені хочеться, щоб ти продовжувала зростати і просуватися по кар’єрних сходах.

***

Сьогодні така чудова сонячна погода на вулиці, а на душі однієї чудово дівчата сьогодні просто свято, тому що вона став ще на один рік старше. У цей знаменний день мені хочеться побажати тобі, моя дорога колега, всього самого позитивного і доброго. Ти у нас така світла і добра дівчинка, яка володіє неймовірною витримкою. Ти така цілеспрямована і працьовита дівчина, саме тому я навіть не сумніваюся в тому, що твоє просування по кар’єрних сходах буде дуже стрімким. Моя дорога подружка, я неймовірно щаслива, тому що саме з тобою я працюю в одній компанії. Спасибі тобі за те, що ти встановила таку неповторну атмосферу в нашому колективі. Зі святом тебе, моя чудова колега і подруга. Вдалого святкування тобі! Нехай всі твої мрії збуваються.

***

Я хочу привітати свою саму круту колегу по роботі з Днем народження. Люба моя, мені так пощастило з тим, що ми з тобою працюємо в одній компанії, тому що саме ти надаєш мені сил, заряжаешь мене позитивною енергією. Ти неймовірно комунікабельна, активна та енергійна дівчина, тому ти добиваєшся таких значних результатів. Я навіть не сумніваюся в тому, що ти завоюєш всі вершини, станеш справжнім спеціалістом. Я хочу побажати тобі міцного здоров’я, а також жіночого щастя, любові і виконання всіх бажань. За стільки років спільної роботи з тобою я зрозуміла, що ти дуже стійкий, тому витримуєш всі випробування долі. Я хочу, щоб твої очі завжди були такими ж яскравими і барвистими. І мова йде не про твоє макіяжі, а про внутрішній стан твоєї душі. Успіхів тобі і удачі у всіх справах. Зі святом!

***

Я хочу привітати з Днем народження мою чудову і саму роботящу колегу по роботі. Я дивлюся на тебе і розумію, що людина повинна дуже сильно старатися, щоб досягти певного рівня. Моя дорога колего, я навіть не сумніваюся в тому, що ти ще дуже багато чого досягнеш, бо в тобі закладено стільки потенціалу, стільки сил і енергії, що навіть говорити не варто. Причому ти не просто сама йдеш вперед до своїх цілей, але і допомагаєш іншим людям дійти до значного рівня. Я хочу побажати тобі в твій День народження міцного здоров’я, щастя та здійснення всіх бажань. Бажаю тобі і подальших успіхів у твоїх справах, сподіваюся, що ти досягнеш успіху, станеш професіоналом, а потім завоюєш цей світ. Нехай кожен твій день буде сповнений приємних миттєвостей, нових знайомств і зустрічей. Вдалого дня!

***

… 11 12 13 14 15

***

Прикольні привітання з днем народження колезі на телефон