У Великобританії відсканували могилу Шекспіра (2 фото)

0
270

У статті про кандидатів у Шексиры було розказано про те,що багато сучасників цього письменника не вірили, що в Стратфорді проживав істинний Шекспір і пропонували своїх альтернативних. Але більшість обставин вказують саме на те, що це був саме він. Одним з таких обставин є могила Шекспіра в церкві Святої Трійці в Стратфорді-на-Ейвоні, яку ніколи не розкопували. І ось минулого тижня експерти вирішили приурочити до 400-річчя з дня смерті письменника нові докази його існування, відсканувавши могилу, щоб дослідити підземелля.

У вівтарній кімнаті, де похований Шекспір, також є надгробки членів його сім’ї – його дружини Ганни (Ann), дочки Сюзанни, зятя Джона Холу і першого чоловіка внучки Єлизавети (Elizabeth) Томаса Неша. Сканування необхідно для того, щоб внести деякі неясності з історії життя і смерті драматурга, адже і на сьогоднішній день ніхто не знає чи є під могильною плитою сімейний склеп і взагалі є тіло Шекспіра там. Все це більш або менш стане відомо дуже скоро.
В Великобритании отсканировали могилу Шекспира (2 фото)

Цікавий факт, також пов’язаний з історією смерті письменника той, що все своє свідоме життя він прожив у Лондоні, але на своє 52-річчя повернувся в Стретфорд-на-Ейвоні, де народився і провів своє дитинство. І вмер у день свого народження 23 квітня 1616 року, а похований у церкві, в якій його хрестили