Будинок на колесах, що піднімається в небо (5 фото)

0
418

Ми неодноразово писали про незвичайні будинках, ночлежгах чи інших архітектурних будов. На цей раз хотілося б розповісти про будинок на колесах французького художника Benedetto Bufalino, а якому можна не тільки подорожувати, але і оглядати околиці зверху. Фургон оснащений спеціальним механізмом, який піднімає її на висоту до 10 метрів, що гарантує прекрасний вид з вікна і захист від недоброзичливців.

У властивому собі гумористичному жанрі міського епатажу французький художник Бенедетто Буфаліно придумав запускати житловий автопричіп вгору. У нічний час подорожей, коли приходить час зробити зупинку, будинок на колесах перетворюється в «літаючий будинок».
Дом на колесах, поднимающийся в небо (5 фото)

Виникаючи над деревами або міськими будівлями маленький причіп повільно рухається вгору, і в нічний час особливо дивний для мешканців навколишніх районів своїм виникненням і таємничим, затишним, домашнім світлом.
Дом на колесах, поднимающийся в небо (5 фото)

Легко уявити шок жителів того чи іншого містечка, де в синьому вечірньому небі над будинками раптом звідки ні візьмися повільно сходить непізнаний літаючий фургон.
Дом на колесах, поднимающийся в небо (5 фото)

Треба відзначити, що це не єдина гумористична і неймовірно приваблива дизайнерська “витівка” Бенедетто Буфаліно. Одного разу він представив світу акваріум в телефонній будці.
Дом на колесах, поднимающийся в небо (5 фото)