10 незвичайних нещасних випадків (10 фото)

0
688

Щодня у світі трапляються дивні нещасні випадки. Ми дізнаємося про них з новин та Інтернету, але деякими випадками нас може вразити і історія.

Філадельфійська залізнична катастрофа


31 липня 1815 р у Філадельфії, Англія, вибухнув експериментальний залізничний локомотив Механічний мандрівник. Це був перший вибух двигуна в історії і перший нещасний випадок на залізниці. В деяких джерелах, однак, цю катастрофу не відносять до залізничним, так як вона сталася не на магістральній залізниці.

Інцидент в надувному замку
10 необычных несчастных случаев (10 фото)
У липні 2006 р надувний замок з 30-ма людьми всередині відірвався від кріплень і піднявся в повітря з поривом вітру. Він пролетів 15 м по повітрю, перекинувся, а потім подолав ще 45 м, перш ніж впасти на землю. У замку 13 людей було серйозно поранено і дві людини загинуло.

Смерть леді Ковентрі
10 необычных несчастных случаев (10 фото)
Леді Ковентрі, або Марія Ганнінга, була визнаною красунею свого часу. Кожен день вона користувалася в’язкими білилами і червоними рум’янами. У той час це було модно. Але її чоловік терпіти не міг, коли Марія накрашивала своє обличчя, і намагався зупинити її, але для неї на першому місці було марнославство. Можливо, їй варто було б послухати його. Леді Ковентрі померла у віці 27 років із-за надмірного використання макіяжу, в який входив свинець.

Кашель Наполеона
10 необычных несчастных случаев (10 фото)
Ходили чутки, що Наполеон під час нападу сильного кашлю випадково наказав стратити 1200 ув’язнених. Офіцери чекали наказу імператора, коли його наздогнав жорстокий напад. Імператор вигукнув Ma sacre toux (проклятий кашель). Його люди ж почули Massacre-tous (вбити всіх). Однак достеменно невідомо, чи це правда.

Катастрофа на озері Пенер
10 необычных несчастных случаев (10 фото)
Ця катастрофа була викликана бурінням соляної шахти на дні озера. Бур випадково проткнув 3-й рівень шахти, і вся вода в озері витекла. Діра розширилася, так як грунт і сіль були змиті. Воронка також змила бурову платформу, 11 барж, безліч дерев і 260 000 кв км землі. Але якщо б керівництво бурової вчасно б звернулися в Експертний центр охорони праці та екології, яким є http://ecote.su/, можна було б уникнути жертв у цій катастрофі.

Радіоактивне зараження в Гоянії
10 необычных несчастных случаев (10 фото)
Цей випадок стався 13 вересня 1987 р в Гоянії, Бразилія. Це зараження вважається одним з найбільш небезпечних в історії. З занедбаній лікарні мародерами була викрадена деталь з радиотерапевтической установки, що містить радіоактивний ізотоп цезій-137 у вигляді хлориду цезію, після чого опинилася викинута. Протягом більше двох тижнів з цим порошкоподібною цезію хлоридом контактували все нові і нові люди, і ніхто з них не знав про пов’язаної з ним небезпеки. Після контакту з них померло 4 людини і 249 були серйозно заражені.

Пивна повінь
10 необычных несчастных случаев (10 фото)

16 жовтня 1814 р. у Лондоні вибухнула цистерна з пивом об’ємом 610 тисяч літрів. В результаті пиво вилилося на вулиці міста, зруйнувавши 2 будинки, пробивши стіну пабу Tavistock Arms і заваливши уламками барменшу. Пивоварня була побудована в бідному районі. 8 людей потонуло. Подія розглядалася в суді, але і суддею і присяжними воно було визнано результатом дії нездоланної сили, за який ніхто не повинен нести відповідальність.

Бал гарячих людей
10 необычных несчастных случаев (10 фото)

8 січня 1393 р король Франції Карл VI проводив бал на честь весілля фрейліни королеви Изабелл. Королю прийшла в голову ідея вбратися разом зі своїми друзями в дикунів. Для цього вони покрили одяг смолою і пір’ям. Чоловіки увійшли в зал, скуті ланцюгом. Один з підданих з факелом підійшов ближче подивитися. Нещасні вмить загорілися. Короля врятувала Жанна де Болонь, накинула на нього нижню спідницю. Ще один облив себе водою. Іншим жертвам не так пощастило. Двоє були спалені живцем, ще двоє померли пізніше від ран.

Затоплення Бостона патокою
10 необычных несчастных случаев (10 фото)
15 січня 1919 р в бостонському районі Норд-енд вибухнув резервуар з мелясою. Патока пронеслася хвилею по вулицях міста на швидкості 60 км/год. Сила хвилі була здатна знести будинки. Люди, що потрапили в потік, або розбилися про будівлі, або потонули. 21 людина загинула, 150 були поранені. Ходять чутки, що в жаркий день тут досі пахне солодким.

Грязьовий вулкан в Сидоарджо
10 необычных несчастных случаев (10 фото)

У травні 2006 року під час буріння в пошуках газу компанія PT Lapindo Brantas випадково викликала виверження вулкана. До вересня потоки гарячої бруду залили рисові поля і села, змусивши переселитися більше 11 000 чол. Було закрито 25 фабрик і зруйновані креветочні ферми. До травня 2008 року бруд розтеклася по площі розміром 6,5 км2, змусивши ще близько 36 тисяч жителів з 12 довколишніх сіл покинути свої будинки. У квітні 2008 року вулкан Люсі став провалюватися під власною вагою, а це веде до утворення кальдери, глибина якої може досягти 146 метрів. Очікується, що потік бруду буде тривати ще 30 років.

Ще більше цікавих фактів interesnogo.net