8 самих заворожливих і страшних способів залицяння

0
235

На ваше огляд представляємо 8 самих заворожливих і страшних способів залицяння за прекрасною статтю – Від пахнуть потім яблук до відтяті голів у подарунок – як тільки не домагалися розташування предмета своєї пристрасті, для того щоб почати справжні романтичні стосунки, в різний час і в різних країнах.

Цікавий факт №1. Відрубана голова

Цей моторошний ритуал практикувався в Тайвані до 1930-х років. Чоловіки племені Атаял вважали, що самий вірний спосіб довести свою зрілість і придатність до сімейного життя – це піднести коханій голову вбитого ворога. Після цього подарунок виставлявся на вузькому постаменті, щоб всі могли помилуватися і заздрити.

Цікавий факт № 2. Порожні піхви

У деяких скандинавських племен 19 століття знайти дружину/чоловіка було простіше простого: як тільки дівчина «дозрівала», то вішала на пояс порожні піхви, щоб кожен вільний чоловік знав, що вона знаходиться в пошуках великої любові. Чоловікові, якому ця дівчина сподобалася, треба було всього-то підійти і вкласти в її піхви свій ніж. Якщо передбачувана наречена ніж не повернула, то, можна сказати, заручини відбулися. Ну а якщо повернула – доведеться шукати інші піхви.

Цікавий факт № 3. Циганський поцілунок

Про це ритуалі циган Британії стало відомо зовсім недавно. Якщо хлопець надумав женитися, то йому варто тільки схопити і поцілувати красуню, навіть якщо і насильно. На цьому навчання дівчинки (зазвичай у віці 14-21 року) закінчується, причому її власна думка нікого не хвилює. Після цього спішно грають весілля і все життя бідолаха змушена служити цій поцеловавшему її нахабі.

Цікавий факт № 4. Прийшов, побачив, повів

Про це можна прочитати практично в будь-якій книжці з давньої історії. Жінок в той час сприймали як здобич. Так що загарбники забирали чужих дружин разом з іншим награбованим в сусідніх селах і племенах добром. Тільки уявіть: сьогодні ви готуєте обід своїм рідним і близьким, а завтра перете брудні штани якогось иноплеменнику, який змушує називати себе «чоловіком».

Цікавий факт № 5. Ось цього, будь ласка

Цим індійським дівчаткам не обов’язково ламати голову, як сподобатися хлопцям. У той час як в 21 столітті Індія все ще проходить через соціо-культурні реформи, в невеликому штаті Біхар зберігається «мила» традиція «крадіжка нареченого», яка дозволяє сім’ї нареченої заощадити на весільних витратах. Батьки дівчини на виданні просто крадуть відповідного холостяка і влаштовують таємну шлюбну церемонію, хоче того наречений чи ні.

Цікавий факт № 6. Спітнілі яблучка

Цей ритуал був популярний в Австрії в 19-му столітті. Прекрасні дівчата, кокетуючи, пригощали вподобаного хлопця яблучком. І не просто яблучком, а тим, що побувало під пахвою спокусниці під кінець проведеного в танцях вечора. Що цікаво, молодим людям такий подарунок здавався не просто доречним – вони з радістю уминали спітнілі яблучка, тільки за вухами тріщало.

Цікавий факт № 7. Побачення з пересторогами

Юні закохані Європи і Америки 16-17 століть проходили через нелегке випробування. Їм дозволяли переночувати разом – в будинку дівчини, в одному ліжку, але повністю одягненими, під різними ковдрами, і відгородженими для вірності дошкою. Це робилося для того, щоб молоді могли краще дізнатися один одного і навчитися боротися із спокусами.

Цікавий факт № 8. А можна всіх подивитися?

У племені Креунг з Камбоджі – свій секрет успішного шлюбу. Як тільки дівчинці виповнюється 13 років, батьки будують «хатину любові», де вона може приймати молодих людей – стільки, скільки захоче – поки не знайде «того самого». Але як тільки ідеальний партнер знайдений і зіграна весілля, зворотної дороги немає. Ніяких розлучень в цьому племені не буває.
Джерело