Алюмінієві радіатори опалення: переваги та недоліки

0
521

Роблячи капітальний ремонт в квартирі або будинку, багато людей замислюються про зміну батарей. Це і не дивно, адже конструкції старого зразка дуже масивні і непривабливі. Тому більшість споживачів вибирають алюмінієві радіатори опалення, так як вони набагато менше. До того ж вони надають приміщенням більш естетичний вигляд.

Складаються радіатори з декількох секцій, які відповідають за опалення. З’єднуються між собою елементи за допомогою ніпелів. Більшість моделей алюмінієвих радіаторів оснащені гумовими ущільнювачами, які розташовуються між секціями. У тому випадку якщо в якості нагрівального елемента виступає гаряча вода, то цей варіант стане самим оптимальним.

Плюси алюмінієвих конструкцій.

– В залежності від кількості секцій потужність опалення помітно збільшується, отже, підвищується здатність обігріву більшої площі. При цьому виробники пропонують споживачам самостійно робити вибір за кількістю секцій, що робить алюмінієві радіатори більш зручними.

– Алюміній дуже хороший матеріал для опалення, так як його рівень тепловіддачі дуже високий. Це допомагає прогріти приміщення в досить короткі терміни.

– Безперечною перевагою є невелика вага, що полегшує транспортування і сам монтаж радіаторів.

– Завдяки привабливому зовнішньому вигляду конструкції з алюмінію легко вписуються в будь-який інтер’єр.

Мінуси радіаторів.

– У тому випадку якщо приміщення опалюються водою, то обов’язковою умовою є, щоб водневий показник був не більше 8. На жаль, перевірити ці показники досить трудомістко.

– Купуючи алюмінієві радіатори, кожна людина бажає отримати максимальний термін служби. Щоб його збільшити буде потрібно установка додаткового повітрявідводчика. У зворотному випадку радіатори швидко прийдуть в непридатність.

– Підключати конструкції з алюмінію рекомендується до труб з такого ж матеріалу, тому що контакт з іншими металами може викликати корозію. В подальшому це призведе до руйнування секцій.

– Бажано для монтажу викликати фахівця, тому що будь-яка неправильна дія позначиться на подальшій експлуатації.
В цілому алюмінієві радіатори призначені для опалення, вдалий вибір для обігріву приміщень. Головне, не робити ніяких помилок при установці і правильно розрахувати необхідну потужність.