Цікаві моменти з Оскара-2016 (7 фото)

0
264

Інтернет кишить інформацією про минулу 88-й церемонії нагородження кіноакадемії “Оскар”, але як ви розумієте, і я не міг уникнути написання статті по цій темі, але вирішив висвітлити тільки найцікавіші момент і факти з церемонії нагородження. Думаю кожному буде цікаво дізнатися щось нове для себе.

1. Коротко опишу головних номінантів на премію Оскар. Не можу цього уникнути, розуміючи, що всі про це давно знають:
– саму головну статуетку за “Кращий фільм” забрала біографічна картина “У центрі уваги”, що описує одне з головних секс-пригод в історії Сполучених штатів. До речі, цей фільм забрав статуетку і за найбільш кращий сценарій;
– комусь же дісталася ” друга і третя за значимістю за “Кращу чоловічу і жіночу роль”? Про жіночу роль багато говорити не буду – вона по праву дісталася Брі Ларсон за роль викраденої жінки в картині “Кімната”. Основний галас навколо чоловічої ролі, основні номінанти: Метт Деймон — «Марсіанин»; Брайан Кренстон — «Трамбо»; Едді Редмейн — «Дівчина з Данії»; Майкл Фассбендер — «Стів Джобс» і звичайно ж переможець у цій номінації Леонардо Ді Капріо, який йшов до цього цілих 22 року, ця номінація була 6-й у його житті;
– про інших номінаціях говорити не стану, але перерахую основних номінантів: В центрі уваги, Божевільний Макс: Дорога люті, Гра на пониження, Вижив, Бруклін, Кімната, Марсіанин, Шпигунський міст, Дівчина з Данії, Стів Джобс, Трамбо – ці та інші кінофільми, з участю самих культових кіноакторів можна подивитися на http://bigcinema-tv.net/.
Интересные моменты с Оскара-2016 (7 фото)

2. В цьому році оновилася і сама статуетка Оскара. Вперше за 30 років змінився виробник Оскара. Нова компанія отцифровала Оскара-1929 року народження, самого першого, створеного арт-директором компанії Седріком Гіббонсом. На виготовлення 50 статуеток пішло 90 днів.
Интересные моменты с Оскара-2016 (7 фото)

3. Цікаво, що криза не торкнулася кіноакадемію. І призовий фонд вперше досяг 220 000 доларів, при чому головний приз – поїздка в Ізраїль обійшлася в 55 000 $.

4. Оскар-2016 ознаменувався і поверненням легендарного коміка Кріса Рока, нагадаю, що він був першим афроамериканцем, який в 2005 році провів всю церемонію нагородження один. Ну і плавно розповімо про скандал.
Интересные моменты с Оскара-2016 (7 фото)

5. Дружина відомого актора Уілла Сміта Джада Пінкетт хотіла влаштувати, так званий, бойкот, з приводу того, що в номінантів на головну чоловічу і жіночу роль немає чорношкірих акторів. У зв’язку з цим організатори пообіцяли збільшити число номінантів у подальшому з 8 до 10 чоловік.
Интересные моменты с Оскара-2016 (7 фото)

6. Організатори конкурсу спростили життя лауреатам премії Оскар 2016, звільнивши їх від обов’язкової мови з подяками. Тепер прізвища тих, кого вони хочуть подякувати будуть показані на рухомому рядку. Відповідні списки номінантів зобов’язані здати організаторам заздалегідь.

7. Виявляється за кожним актором у театрі ” Долбі закріплено його власне крісло, менеджери заходи не повинні допустити того, щоб хтось сів не на своє місце, тому до кожного іменитому крісла прикріплений портрет актора, який буде на ньому сидіти.
Интересные моменты с Оскара-2016 (7 фото)

8. І звичайно ж не можна не відзначити урочистий бенкет на честь переможців. Цією справою на Оскарі завідує вже цілий 21 рік шеф-кухар Вольфганг Пак. Як зізнається сам шеф, кожен актор на своєму індивідуальний і треба знайти підхід до кожного. Тому їм був створений міні-город з овочами, втілює город, висаджений картофелью на Марсі в однойменному фільмі. Крім того, він представив статуетку “Оскар” з 1300 устриць, 10 кілограм ікри, 300 омарів, 6 500 рибних канапе. І в ув’язненні, на десерт, вежа з пиріжками і пончиками.
Интересные моменты с Оскара-2016 (7 фото)