Ароматизатор в машину рейтинг кращих

12-21-2020
Ароматизатор в машину рейтинг кращих

Для деяких людей автомобіль не просто засіб пересування, а й місце роботи, де вони проводять більшу частину доби. Цілком природно, що місце це повинно бути максимально комфортним. Одним із засобів досягнення максимального комфорту – використання ароматизаторів. Розібратися в тонкощах вибору, і який з ароматизаторів в машину найкращий допоможе ця стаття. Хочу вам порекомендовати це краща пахучка в машину за доступною ціною.

Навіщо потрібні ароматизатори

Сучасні ароматизатори для автомобілів мають такі функції:

 1. Створення приємного аромату в салоні автомобіля.
 2. Поліпшення психоемоційного стану водія і пасажирів.
 3. Нейтралізація неприємних запахів.

види ароматизаторів

Існує безліч різновидів ароматизаторів, найпоширенішими з яких є:

 1. картонні
 2. крейдяні
 3. рідкі

Детальніше про кожного з них, а також про інші види розказано нижче.

картонні ароматизатори

Даний вид ароматизаторів є найпоширенішим через низьку вартість, простоти і ефективності. Виготовляється з картону або будь-щільного паперу, просоченої ароматичними речовинами.

Кріпиться, як правило, до лобового скла. Служить недовго – 2-3 тижні, хоч і прекрасно перебиває всі запахи: від тютюнового диму до запаху паленої гуми.

крейдяні ароматизатори

Досить популярні ароматизатори. Представлені у вигляді баночок або будь-яких інших ємностей з засипаним в них ароматичним порошком, сіллю або піском. Служать довше, ніж картонні і не поступаються їм по ефективності.

гелеві ароматизатори

Такі ароматизатори являють собою комбінацію з ємності гелем і розпилювача. Перед використанням необхідно розкрити ємність з гелем. Термін служби – 2-2,5 місяці. Ефективність досить висока.

Ароматизатори в вигляді кисета або мішечка

По праву вважаються кращими ароматизаторами для автомобіля. Являють собою мішечок із засипаними в нього натуральними ароматизаторами: травами, спеціями, сушеними фруктами. З огляду на «натуральності» є ще і найдорожчими.

Ароматизатори в рідкому вигляді

Ідентичні рідким ароматизаторів для будинку або офісу, тобто представляють собою флакон з ароматичною рідиною. Розпилення відбувається або вручну, або автоматично за допомогою встановленого всередині елемента живлення, за рахунок чого така «пахучка» може прослужити дуже і дуже довго.

Ароматизатори в вигляді липучок

Являють собою клейку стрічку, просочену ароматичними речовинами. Така стрічка може кріпитися в будь-якому місці в салоні. Інтенсивність що виділяється запаху безпосередньо залежить від температури повітря в салоні, тобто рекомендується застосування восени і взимку.

ароматизатори іграшки

Звичайна іграшка, що виділяють приємний запах. Може кріпитися на лобовому, або на будь-який з бічних стекол. Досить оригінальний варіант не тільки забезпечення комфорту, а й прикраси салону авто. Мінус такої іграшки – малий термін служби в якості ароматизатора.

Як правильно вибрати ароматизатор

Правильний вибір ароматизатора буде залежати від декількох факторів, таких як:

 1. Стійкість запаху.
 2. Інтенсивність і різкість запаху.
 3. Ціна виробу.
 4. Спосіб кріплення.

Якщо з третім і четвертим пунктами зрозуміло, то з першим і другим потрібно бути акуратніше – цілком можливий варіант, коли віддаєш в магазині аромат вельми сильно відрізняється від що виділяється аромату в салоні, тому необхідно випробувати ароматизатор безпосередньо при покупці, і на тій відстані, на якому планується кріплення його в салоні.

Відмінність поглинача від освіжувача

При виборі ароматизатора, необхідно чітко розуміти різницю між поглиначами і освіжувачі салону.

Перші мають здатність поглинати різні неприємні запахи, при цьому існують «спеціалізовані» поглиначі, призначені, наприклад, виключно для поглинання запаху тютюну.

Другий варіант ідентичний звичайному освіжувач повітря, тобто, здатний тільки перебивати неприємні запахи протягом різного проміжку часу. Серед освіжувачів рекомендується вибирати кісетние ароматизатори – на додаток до всього вони мають здатність знімати стрес, дратівливість і втому.

Які бувають аромати ароматизаторів

Згідно рад фахівців, слід вибирати аромат виходячи з пори року.

Так, при високій температурі відмінно підійдуть ненав’язливі фруктові аромати, навесні і восени – запахи хвої і квітів, взимку – цитрусів або запах кави.

Якщо метою водія є збереження уважності і концентрації за кермом, кращий вибір – кавовий аромат.

Якщо ж водієві необхідно розслабитися – освіжувач з запахом океанського бризу є найкращим рішення.

Корисні поради щодо вибору запаху ароматизаторів, а також по їх використанню

Правильний вибір запаху – основне завдання при покупці ароматизатора для салону.

При неправильному виборі ароматизатора можливі неприємні, і навіть небезпечні наслідки у вигляді головного болю, дратівливості, навіть запаморочення.

Нижче представлено ряд моментів, які необхідно враховувати при виборі «пахучек»:

 1. Ніколи не варто купувати ароматизатори із запахом троянд – запах троянди має м’який снодійним ефектом.
 2. Деякі вельми поширені і популярні ароматизатори (з запахом жасмину і лугових квітів) уповільнюють активність мозкової діяльності.
 3. Не слід вибирати ароматизатори з важкими або різкими запахами – вони рано чи пізно приведуть до ДТП, так як провокують дратівливість.

Важкий або різкий запах – ознака неякісного ароматизатора.

Ароматизатори в салон мають ряд особливостей при використанні, а саме:

 1. Деякі освіжувачі в салон автомобіля здатні роз’їдати пластик, тому необхідно бути акуратним при виборі місця установки такого освіжувача.
 2. Якщо водій користується ароматизаторами в рідкому вигляді, варто уникати прийомів їжі в машині щоб уникнути харчових отруєнь.
 3. Головна відмінність підроблених ароматизаторів від оригінальних – різкий і важкий запах, що викликає тільки роздратування.

Кращі ароматизатори

Після вивчення всіх тонкощів можна скласти рейтинг кращих ароматизаторів в машину. В даний рейтинг увійшли не тільки ароматизатори, але і нейтралізатори.

нейтралізатор Freshcar

Виготовлений британським «Тетросілом» даний нейтралізатор відмінно підійде для будь-яких поверхонь. Спосіб застосування простий: розпорошити на дезодоріруемую поверхню і залишити до повного висихання. Ціна становить до 300 рублів за 250 мл. По праву є кращим вибором в даній категорії.