Чи варто вірити прикметам – чому не можна спати напроти дзеркала?

0
190

Прикмети і забобони існували у всіх цивілізаціях і у всіх епохах. Вони є невід’ємною частиною практично будь-якої культури. Серед них трапляються кумедні і не дуже, в корені невірні, дещо застарілі, і цілком актуальні.

Багато людей вважають, що всі прикмети – нісенітниця й дурість. Деякі з них такими і є. Однак є прикмети, що мають звичай збуватися. Збуваються чи прикмети про дзеркала? Скільки в дзеркалах магії?

Дзеркало… Один з найбільш містичних предметів, що оточують людину. З’явившись ще в глибоку давнину, вони увійшли в обіг порівняно недавно.

Цікавий факт №1: Спочатку дзеркала були бронзовими, і представляли собою просто добре начищений шматок металу. В середні віки з’явилися перші повноцінні дзеркала, схожі на сучасні.
Стоит ли верить приметам - почему нельзя спать напротив зеркала?

Цікавий факт №2:В Європі першими дзеркала почали робити венеціанці, після, в період занепаду венеціанської республіки, пальма першості у виготовленні дзеркал перейшла до французів.
Стоит ли верить приметам - почему нельзя спать напротив зеркала?

Цікавий факт №3:В Росії дзеркала в основному з’явилися за Петра I, але переважно в сім’ях багатих аристократів, а не у простих людей. Тільки в XX ст. вони поширилися повсюдно, і стали доступні як бідним, так і багатим.
Стоит ли верить приметам - почему нельзя спать напротив зеркала?

Цікавий факт №4: Безумовно, дзеркала є вкрай корисним предметом в будинку – вони розширюють простір, додають вишуканості інтер’єру і так далі.Однак не всі знають, що дзеркала можуть таїти в собі небезпеку. Здавна вважалося, що дзеркало не просто відображає те, що навколо нього, але містить в собі якийсь паралельний світ. І світ цей, за легендою, був наповнений різними істотами. Також вважалося, що дзеркала володіють величезною енергетикою.

Тому з дзеркалами пов’язано безліч прикмет і забобонів. Наприклад, сон навпроти дзеркала може накликати на людину невдачі, а також повністю виснажити його душевні сили, або навіть ще гірше. Що саме – читайте у статті http://www.100primet.ru/primety/pochemu-nelzya-spat-naprotiv-zerkala/

Про інші цікаві прикмети та забобони можете почитати на сайті http://www.100primet.ru/
А якщо вам сподобається цей сайт, поділіться нею в соцмережах з допомогою кнопок під заміткою)