І у Meizu U10 є багато цікавого

0
286

Зберігаючи свої основні традиції, компанія Мейзу випустила в 2016 році відразу кілька чергових технічних чуд, одним з яких є розглянутий нижче смартфон Meizu U10, аналогами якого можна вважати деякі пятидюймовые флагмани передових виробників. Серед найближчих конкурентів можна зафіксувати Sony Xperia X (з 23 – мегапіксельною камерою),

Особливості зовнішнього вигляду
Корпус виконаний з металу відрізняється плавними контурними лініями. Якщо на передній панелі розташувався скляним дисплей з олеофобним покриттям, то і задня панель тепер також зі скла. В основному це цілком пристойний бюджетник, особливо якщо враховувати його китайське походження, що має кілька відмінностей від своїх попередників. Пропоновані чотири колірні моделі (темно-сірий сріблястий, золотистий і рожевий) значно розширюють контингент покупців.

Крім скла в корпусі, зміни торкнулися розташування задньої камери: її трохи пересунули з центру вліво. Дозвіл для такої камери досягає тринадцяти мегапікселів, причому діафрагма f/2.2 і пятилинзовая оптика. Для другої відеокамери розробники передбачили п’ять мегапікселів і чотири лінзи. Якість цілком пристойна, підходить як для звичайних фотографів, так і для любителів селфи. Невелика перевага в цьому відношенні у конкурента девайса – ZTE Blade V7 Lite (13 і 8 Мп), хоча в іншому майже немає відмінностей. Наявність механічної кнопки і сканера відбитків mTouch 2.1 сприяє підтриманню іміджу доброго девайса. Звичайно, багатьом захочеться більш докладно ознайомитися з характеристиками U10, для цього достатньо зайти на http://sravni24.net/meizu-u10/, де представлено огляд телефонів інших моделей.

Внутрішня начинка смартфона
Будь-який мобільний телефон оцінюється споживачами насамперед в залежності від швидкості та тривалості роботи, розмірів дисплея і якості зображення. За ці показники в Meizu U10 відповідає операційна система android 6.0, доповненого фірмовою оболонкою Flyme. Швидкісний сучасний процесор Mediatek MT6750, у якого злагоджено налаштовані вісім ядер, діє в двох варіаціях: при двох гігабайти ОЗУ і шістнадцяти Гб вбудованої або трьох Гб і 32 Гб відповідно. Цього змісту найчастіше вистачає на онлайн гру у дво-та тривимірному просторі (навіть у чотиривимірному непогані показники!) або відеозв’язку в режимі вебер, за умови повноцінної зарядки акумуляторної батареї на 2760 мА/год (12 годин витримує елементарно). Для порівняння – в аналогічної моделі від HTC – Desire 628 всього 200 маг.

Мобільний пристрій в першу чергу повинно відповідати своїм первісним призначенням – забезпечення чіткого зв’язку між абонентами, тому на пристрої встановлені слоти відразу для двох сім-карт, одна з яких при необхідності може бути замінена на карту додаткової пам’яті в 128 гигов.