Меблі Turati Boiseries (5 фото)

0
473

Меблі Turati Boiseries випускається в Італії починаючи з 1961 року. Меблі цієї фабрики відрізняється високою якістю і дизайном в класичному стилі. Окремі предмети з колекцій різних років можна знайти в офіційних резиденціях президентів, на віллах і в палацах представників правлячої еліти різних країн світу. Зустрічаються крісла, столи та інші предмети від Turati Boiseries і в державних будівлях, і в кращих готелях світу.

Спочатку фабрика виготовляла тільки кухонні гарнітури. Проте з часом істотно розширився асортимент її. Сьогодні можна підібрати столи, стільці, крісла, ліжка та інші предмети меблювання від Turati Boiseries. Готові комплекти меблів дозволяють підібрати повне меблювання вітальні, спальні, кабінету, їдальні або вбиральні.
Мебель Turati Boiseries (5 фото)

Компанією Turati Boiseries випускається меблі не тільки для будинку, але і для офісів. Спеціальні колекції дозволять вибрати меблі, яка впишеться в офісний інтер’єр будь-якої компанії. Додатково виготовляється фірмою стінові панелі, міжкімнатні двері, оббивні матеріали. Їх використання в інтер’єрі в поєднанні з меблями фабрики дозволяє створити воістину гармонійну, завершену композицію.
Мебель Turati Boiseries (5 фото)

Ліжка від Turati Boiseries дають можливість своєму власникові відчути себе європейським монархом на відпочинку. Вони виконані з натурального масиву дорогих порід дерева. Узголів’я ліжка може бути оформлено за допомогою текстилю або натуральної шкіри ручної вичинки. Якщо узголів’я виконано з дерева, то воно, як правило, прикрашена тонким різьбленням або інкрустацією.
Мебель Turati Boiseries (5 фото)

Крісла та дивани Turati Boiseries виготовляються з дорогих і ексклюзивних матеріалів. Цінителі розкоші зрадіють екземплярів, виконаним з найтоншої телячої або шикарною крокодилячої шкіри. Використовуються в обробці і натуральний шовк, і гобелени.
Мебель Turati Boiseries (5 фото)

Крім традиційних матеріалів в оздобленні предметів меблів використовуються і нетрадиційні. Серед них скло, різноманітні метали, кришталь.
Декоративне оздоблення меблів виконується вручну. Для обробки використовуються такі прийоми, як різьблення, інкрустація, техніки зістарювання, позолота. Кожна деталь з любов’ю виконується майстрами фабрики. При цьому майстри виконують роботу, орієнтуючись на традиції італійських майстрів. Меблі Turati Boiseries – це справді гідна меблі найвищого класу.