Погода в Празі в грудні

0
540

Погоду, особливо в зимовий час, складно передбачити, проте можна виявити загальні тенденції, знаючи середньорічні кліматичні показники. Зазвичай, зима в Празі не відрізняється від наших широт: сніг і холодно. Детальніше про погоду в Празі читайте тут. Єдиних рекомендацій про те, як вам одягнутися для візиту, немає, але будьте морально готові до вітру і холодів.

Що одягти в зимовій Празі?
Місто стоїть на пагорбах, тому можливий сильний, поривчастий вітер. Не варто дивитися тільки на шкалу термометра. Вона може показувати нешкідливу температуру від 0 до -5 градусів, але за фактом відчуватися буде набагато холодніше, адже не варто забувати про вітрах. Близько річка Влтава, від якої в будь-який час року віє вогкістю, а в зимовий час це особливо відчутно. Одягайтеся тепло, якщо плануєте більшу частину дня проводити в піших екскурсіях. Подбайте про те, щоб ваш одяг і взуття не промокала. Легка, що не утрудняє рухів термоодежда, стане надійним помічником.Обов’язково перед поїздкою звіртеся з прогнозом погоди на декілька днів.

Груднева Прага.
Ще немає таких морозів, як у наступні зимові місяці, однак радує пухнастий сніг, робить з міста справжню казку. Часто в грудні хмарно, іде ненав’язливі опади, частіше дощ, а іноді – сніг. Ближче до середини місяця температура опускається до нуля градусів, іноді підвищуючись до позначки плюс п’ять. Вітру поки що не сильні. Прагу поки що не назвати сонячним містом. Їм вона стане ближче до кінця місяця. У той же час можливо несильне падіння температури до -2 градусів.

Що одягати в грудні?
Вологість підвищена, опади випадають часто, тому варто одягтися так, щоб вам було тепло, сухо і комфортно. Запасіться непромокаючої одягом, візьміть з собою шарф, рукавички та інші зимові атрибути. Краще трохи запариться, ніж не отримати задоволення від поїздки, або, гірше того, заробити застуду.

Як відпочити в грудневій Празі?
Відвідуєте місто в переддень різдва? Відмінно, саме в цей період відбуваються численні розважальні та тематичні програми для туристів. Крім того, в моду увійшли автобусні екскурсії по найбільш примітним пам’яток, в супроводі російськомовного гіда. Вони не залежать від погоди, в будь-якому випадку буде тепло і комфортно в європейських автобусах. На вулиці стоїть негода? Не турбуйтеся, і сходіть в один з відомих театрів Праги, насолодіться виставою. Зрозуміло, зігрітися після повного екскурсіями дня, можна в пивних і пивоварнях міста.