Прикольні побажання своїми словами на ніч дівчині

0
565

Безліч прикольних супер побажань текстів коханій дівчині спокійної ночі в прозі. Жартівливі слова на ніч і приємних снів для неї, коханої. Скажіть спокійної ночі – класно.
***

Дівчинка моя, мені так хочеться, щоб ти по ночах відпочивала, а не займалася своїми справами. Повір, що всі справи можуть почекати до завтрашнього дня, а зараз ти ляжеш спати. Тобі будуть снитися такі чудові сни, що навіть прокидатися не захочеться. Наприклад, та круті туфельки, про яких ти так давно говориш, але мені все не показуєш. Може бути, я опинюся в твоєму сні і побачу їх. Дівчинка моя, я хочу побажати тобі самій спокійній і приємній ночі. Нехай ця ніч буде довгою, тому що тобі необхідно виспатися. За останній час тобі реально не вдається поспати, тому що тобі заважає все. Навіть дощ заважає тобі, тому ти схоплюєшся від стуку крапель по склу. Але сьогодні я накрию тебе так сильно, що ти навіть шереху зайвого не почуєш. Тобі точно сподобається спати під моїм захистом. Спокійно лягай і не думай ні про що, роднуля. А завтра тебе чекає новий денечек.

***

Я хочу побажати самої приємної ночі самій чудовій дівчинці, яка протягом дня радує мене, робить мене краще і позитивніше, тому я просто не можу лягти спати, а їй нічого не побажати. Роднуля, я так радий тому, що ми зараз прокидаєшся і засипаємо з тобою разом, тому що раніше нам доводилося розмовляти по телефону, а побажати приємної ночі хочеться особисто. І ось зараз я хочу побажати тобі самій спокійній і доброї нічки, яка подарує тобі яскраві емоції. Ти повинна спокійно спати, не повинна думати про свої справи і проблеми, тому що вони можуть почекати до ранку, та й взагалі вони є моїми турботами. Нехай тобі присниться все найкраще, про що ти так давно мрієш. Не сумніваюся, що новенькі черевички скрасять твій сон. А я приготую тобі з ранку смачний сніданок, який додасть тобі сил. Спи і відпочивай, моя рідна.

***

Я хочу, щоб ця ніч для тебе, моя роднуля, була спокійною і приємною. Я хочу, щоб ти не сумувала з-за того, що не доробила всі справи. Повір, що ранок – найкращий час для того, щоб закінчити всі справи. Мені хочеться, щоб ти спокійно спала, щоб тебе не мучили кошмари, а для цього тобі потрібно буде зараз же відключити свою голову і не думати ні про що негативний. Краще уявляй все найприємніше, тоді й заснеш швидше, і думки будуть хороші. Ось побачиш, що завтра ти прокинешся як новенька. Я бажаю тобі приємних сновидінь, які зможуть надати тобі сил. Обіцяю, що не буду включати фільми вночі, щоб не порушити твій сон. Він у тебе і так дуже чуйний, а якщо ще і я заважатиму, то буде зовсім недобре. Роднуля мій, я тобі бажаю гарненько виспатися перед завтрашнім днем, який буде не менш цікавим. Відпочивай, рідна.

***

Нарешті, роднуля, ми з тобою засинаємо разом, а це значить, що я можу побажати тобі спокійної ночі, дивлячись в очі. Я так радію цьому, тому навіть надивитись на тебе не можу. Я дивлюся на тебе, коли ти спиш, і отримую задоволення від цього. Ось і зараз я чекаю, поки ти заснеш, щоб знову почати милуватися тобою. Я бажаю тобі самій приємній і спокійній ночі, яка буде дарувати тобі сили. Вона буде наповнена позитивними сновидіннями. Ось, наприклад, я хочу, щоб тобі наснилася наше весілля. Погодься, що це буде найкращий сон за останні кілька днів. Рідна моя, давай ти не будеш займатися ніякими справами, а краще просто заснеш, щоб тебе скоріше приснився чудовий сон. Закривай оченята, уявляй що-небудь приємне, тоді сон не змусить себе чекати. А вранці ми будемо обговорювати наші сновидіння.

***

Сьогодні буде просто чудова ніч, тому що ти заснеш самим приємним сном, моя кохана дівчинка. Я знаю, що ти вже давно ніяк виспатися не можеш, тому так хочу, щоб хоча б сьогодні, ти нормально відпочила вночі. Давай обійдемося без фільмів і серіалів, тому що не можна втрачати дорогоцінні години сну на перегляд цих фільмів. Я так сильно переживаю, коли ти прокидаєшся вночі. А в більшості випадків тобі сняться кошмари тоді, коли ти дивишся допізна фільми. Так що сьогодні я просто забороняю тобі це дивитися. Сьогодні ти в мене будеш відпочивати, насолоджуватися здоровим і міцним сном. А завтра ти прокинешся від моїх поцілунків, від обнімашек. Ось побачиш, що цей сон піде тобі на користь. Давай швидше засинай, кохана. А то найкращі сни пропустиш, а потім будеш жаліти. Спокійною і приємною тобі ночі.

***

Моя дівчинка, давай ми з тобою сьогодні обійдемося без фільмів, тому що нам завтра рано вставати. Ти ж пам’ятаєш, що завтра вихідний, а ми розраховуємо встигнути переробити безліч справ, так що нам зараз потрібно лягати спати. Я хочу побажати тобі приємній і спокійній ночі і сказати, що я просто обожнюю милуватися тобою, коли ти спиш. У цей момент мені здається, що я просто перебуваю в раю, тому що ти у мене просто приголомшлива. Я дуже хочу, щоб тобі приснилося все тільки саме приємне, а ось кошмари, нехай навіть не думають про те, що вони будуть заважати тобі, бо я оберігатиму твій сон. Роднуля, отключайся від всіх цих побутових проблем, тому що ніч – це час для сну і відпочинку. Ось побачиш, що тебе чекає крутий сон, так що скоріше лягай спати. Можливо, що саме уві сні ти купиш ту саму машину або ті туфельки. А я буду радіти тому, що збулася твоя мрія. А незабаром я виконаю це в реальному житті.

***

Я так радий тому, що в моєму житті є ти. Але я навіть не уявляв, що ти можеш бути ще більш милою, ніж ти є зараз. От коли ти спиш, то стаєш справжнім ангелом, яким можна постійно милуватися. Рідна моя, я хочу побажати тобі спокійної ночі і сказати, що якщо ти зараз заснеш, то завтра прокинешся від холодної води. Адже тобі вставати в саму рань, а ти навіть і думати не хочеш про те, щоб заснути. Але ж зі мною тобі так подобається спати, бо ти відчуваєш себе під захистом. Я хочу, щоб ти ніколи не втрачала це почуття, тому що я збираюся завжди оберігати тебе і твій сон. До речі, в більшості випадків твій сон треба оберігати від тебе самої. Ти ж часто прокидаєшся і вмикаєш фільм на телефоні. Але сьогодні у тебе такої можливості не буде, навіть не сподівайся. Нехай сон буде приємним і незабутнім, щоб ти мені завтра все розповіла. А я тобі розкажу те, що мені приснилося. Спокійної ночі!

***

Прикольні побажання коханій дівчині:
Визнання | ранок | Еротичні | Сумую

***

Прикольні побажання на ніч на телефон