Шафи купе – цікаві історичні факти і погляд у майбутнє

0
572

Ні для кого не секрет, що шафи купе – досить популярний елемент меблів практично в кожному будинку. Вони не тільки мають привабливий зовнішній вигляд, але і практичні у використанні. Вони істотно економлять простір, при цьому зберігаючи в собі достатню кількість речей. Давайте на хвилинку повернемося в минуле і розглянемо детальніше як же все – таки з’явилася така хороша ідея, як елегантні шафи з розсувними дверима.

Історія створення шафи – купе
Багато джерел стверджують, що початок таким шафах було покладено знаменитим полководцем. З давніх часів дійшли відомості про те, що Наполеона дуже дратував бардак. Як відомо, розміщувати в казармах яку – небудь меблі – безглуздо, і Бонапарт наказав поставити розсувні ширми в кімнатах офіцерів. Це істотно спростило завдання збереження речей і зробило приміщення чистим. Порядок був у всьому. Красива історія, правда? Але, якщо бути точним то розсувні ширми використовувалися набагато раніше на Сході, і під час правління Наполеона вони вже були широко відомі в Європі.

Ідея родом з Китаю:
Найперша розсувна ширма з’явилася у Китаї. З великою швидкістю вони поширилися по Японії. І не дивно, що все складається саме так. Якщо подивитися на східний стиль, то їх головним атрибутом є мінімалізм. Адже у них дуже маленька житлова площа на людину. Створення ширм – набуло популярності неспроста. За ними не тільки люди могли збиратися і розділяти приміщення, але і зберігати особисті речі тримаючи своє житло в порядку. Самі старовинні ширми були створені зі скла, прикрашала їх зазвичай яшма і дрібні деталі з металу. Через кілька років почали брати в користування інші матеріали і тканини.

Американська ідея:
Є ще історія, яка родом з Америки. Якщо вірити їй, то Америка є батьківщиною даного винаходу. Відома китайська ширма дісталася до народу Америки, і заповзятливі люди видозмінили її. Американець родом з Ірландії, придумав зробити напрямну з металу і взагалі поставити ширму на колеса. На жаль, ім’я цієї людини невідомо, але за чутками він був захоплений ЖД будівництвом і саме це спіткало його на зміну ширми в більш практичне виконання. Тепер стало не складно керувати такою конструкцією, а її модернізація змінювалась слідом за часом.

Про нас:
Що стосується використання перших шаф – купе у нас, то вони з’явилися на нашій землі в кінці 1980-х. Вони були справжньою знахідкою в той час, адже тоді люди жили не краще, ніж у Китаї. Була така ж ситуація з житлом. Люди з “ХРУЩОВОК” і “ГОТЕЛЬОК” – відразу придбали для себе цей меблевий аксесуар. Пройшло багато часу і шафи – купе перетерпіли неодноразові зміни. Зараз, елемент меблів даного виду не просто практичний у використанні, а є практично головним оформленням кімнати в цілому.

Розумний шафа – прорив в майбутнє
Шкафы купе – интересные исторические факты и взгляд в будущее

21 сторіччя час технологій, це факт! Дослідники університету в Австралії, створили унікальний проект. Розумний шафа “СМАРТ ВАРДРОБ” – винахід високого рівня. Функції, за допомогою якого ви зможете керувати своїм помічником – це сенсорний екран. Він знаходиться зовні, а підключається до внутрішнього комп’ютера. Вішалки в цій шафі електронні і у кожної є свій ідентифікатор. Завдяки таким функціям ви можете дізнатися що і коли ви одягали, які аксесуари підходять до тієї чи іншої одязі, коли була випрана одяг і віддавали ви її в хімчистку. Шафа навіть підкаже вам, що сьогодні краще одягнути. Неймовірно, правда?
Час йде, і незабаром ми побачимо що воно нам ще цікавого зуміє подати!

За матеріалами http://комфорт-в-дом.рф/