Що таке система контролю доступу на двері

9-24-2020

 

Даний розділ розповість що таке система контролю і управління доступом або СКУД . Також ви зможете дізнатися які контролери та електричні замки використовуються при монтажі даних систем і для чого вони нужни.Еслі виражатися простими словами то контроль доступу, основне його завдання впустити господаря або співробітника, через контрольований прохід, тобто двері або хвіртку, ворота. Для цього використовують електричні замки або приводи, наприклад на автоматичні ролети або ворота.

 

Блок живлення, звичайний або безперебійний ББП, потужність якого буде завищити від суми споживачів, плюс запас 30%. Якщо ви вибрали ББП, то після відключення електрики він пропрацює ще деякий время.Замкі – їх вибір дуже більшою і про це ми поговоримо конкретно в наших статтях, просто хотілося сказати які вони бувають: – електромеханічні: 1) електромеханічні врізні; 2) електромеханічні накладні ; 3) ригельні; 4) електрозащелкі.- електромагнітні. Рекомендуємо почитати про контроль доступа

Схема системи СКУД

Простий автономний контролер на ключах ТМ, наприклад самі ходові КТМ 600 або Z-5R  .Ключі, брелоки або картки, в залежності від системи; Доводчик, для електромагнітних або ригельних замків, як правіло.Кнопка виходу, для електромеханічного замка не потрібно, вона знаходиться на ньому (для накладного типу замка); Кабель, тип і перетин залежить від конкретного типу контролера, виконавчих пристроїв (електричних замків). 

Магнітоконтакт (геркон, СМК), для контролю положення дверей (відкрита або закрита).

Також є можливість управління замками, підключеними до контролерів за допомогою відео або аудіо домофонів, або додатково радіо брелоками (брелоками).

Прокладка монтаж кабельних ліній для систем СКУД.Для монтажу кабелів використовуються кабель канали або короба, але якщо вони не були закладені заздалегідь. Вони як правило білого кольору і різного розміру (10х15, 16х16, 10х20, 20х40), є також під текстуру дерева, але вони дорожче в 2-3 рази. Але існують і інші варіанти.

Інструменти для монтажу СКУД: Якщо у вас є бажання і час зайнятися монтажем системи контролю доступу самостійно, то інструмент у вас повинен бути відповідний і чим більше тим краще.

Для монтажу систем контролю і управління доступом – СЬКУД, вам потрібен наступний інструмент: перфоратор або електродриль, але краще перший варіант, він більш функціональний, болгарка з різними колами. Різні викрутки, плоскі і хрестові, малі і великі, стамеска з молотком, кусачки, плоскогубці і так далее.Главное вміти всім цим користуватися і знати що робити, особливо це стосується установки електричних замків. Так як помилки при їх монтажі систем контролю і управління доступом – СКУД, дуже важко, а іноді і неможливо ісправіть.Ми проводимо монтаж будь-яких систем з будь компонуванням технічного обладнання контролю доступу, встановлюємо замки і засувки на різні типи дверей, різні контролери та ключі, кодові клавіатури.

Як показує досвід минулих років, в більшості випадків не виходить встановити і запрограмувати обладнання систем контролю доступу, тому не витрачайте свої сили і дорогоцінний час і зверніться до фахівців, якщо не до наших то до інших. Головне щоб все працювало.

Якщо у вас виникли якісь питання, по даній темі, або ви хочете встановити таку ж у себе вдома, офісі, в іншому місці, зателефонуйте до нас за номером нижче.

Ви можете звернеться до наших фахівців які підберуть вам потрібне обладнання і якщо необхідно закладуть відповідні кабелі. У нас ви можете придбати все необхідне обладнання і замовити монтаж будь-якої системи контролю доступом для будинку або офісу.