Що таке американський паракорд !!!!

1-6-2020
Картинки по запросу Що таке американський паракорд !!!!

Легка і міцна мотузка довгий час була межею мріянь військових. Бавовна не давав великий міцності виробів, хоч і був відносно недорогим. Часто використовувалася нитка конопляна і навіть лляна. Вона була міцнішою бавовняної, але і вагою володіла достатньо великим. Таким чином мотузки, що використовуються у воєнний справі, займали особливе місце у викладенні бійця. Бухта альпіністська і зараз важить чимало. Цивільне винахід швидко зацікавило не тільки модну індустрію, але й військових. Військові прагнули знизити вагу десантних парашутів, як і підвищити їх міцність. І нейлон підходив для цих цілей як не можна краще. Також хочемо вам порекомендувати paracord.in.ua

Кілька нейлонових корд – шнурів, укладених в міцну обмотку і від того витримують колосальні навантаження, отримали назву «паракорд». Перше застосування паракорда було в стропах десантних парашутів. Зрозуміло, що якийсь відсоток куполів зношувався під час тренувальних стрибків, а під час висадок тисячі куполів залишалися безхазяйними в тилу. Заповзятливі військові та цивільне населення стали зрізати міцні стропи, які знадобились в господарстві. Незабаром паракорд почали масово випускати не тільки для строп, але і в якості легкої мотузки для закріплення вантажів на техніці, в авіації. Розрісся до повноцінної мотузки він послужив і військовим альпіністам, які високо оцінили нейлон за швидке висихання і мале вбирання води, що раніше призводило до збільшення ваги бухти в рази. В країнах НАТО нині є навіть своя спеціалізація для кордового нейлонового шнура. Те, що потрапляє на цивільний ринок, найчастіше — аналоги армійського паракорда, які виготовляються в різній колірній гаммі.

З різноколірних шнурів роблять браслети для виживання, різні тельмяки. Цих виробів стало так багато, і вони настільки щільно увійшли в моду, що деякі вже втратили утилітарне значення. Де шукати паракорд в Україні. Нейлоновий шнур присутні на ринку велика кількість. Однак не всі з них підходять для серйозних навантажень. Тому, якщо ви хочете купити паракорд в Україні — варто відвідати військторг та інше. Купити паракорд в Києві, просто, якщо ви збиралися заглянути в мережу магазинів нашої торгової марки. Також тут ви зможете знайти різного роду мотузки, які знадобляться для закріплення спорядження, встановлення військового або туристичного табору в польових умовах.