Що таке число Пі?

0
906

Початок нового навчального року в школах нашої країни обіцяє бути складним після тривалої літньої перерви. З-за цього в інформаційних мережах школярі та їх батьки все частіше намагаються відшукати найбільш зрозумілі навчальні матеріали, особливим попитом користуються алгебра і геометрія.

Пі – це літера грецького алфавіту, яка також означає певну величину в математиці. Кажучи науковою мовою, це число дорівнює відношенню повної довжини окружності до її діаметру.

Як запам’ятати принцип обчислення числа Пі?
Щоб розібратися в цьому елементі навчального матеріалу, можна звернутися за допомогою до сайту InternetUrok.ru. Тут містяться навчальні відеоуроки за програмами різних підручників, які можна вибрати в розділі з найбільш цікавим предметом. У відеозаписах часто можна побачити сучасну комп’ютерну графіку, завдяки чому матеріал подається у зрозумілій і простій для вивчення формі.

Розібратися в тому, що таке число Пі, дуже легко – достатньо включити відповідне відео і уважно переглянути міститься в ньому інформацію. Під кожною з таких лекцій є текстовий конспект з таблицями, зображеннями об’ємних фігур і всім іншим, ніж можна користуватися згодом на уроках.

Тому, щоб швидко засвоїти даний матеріал супроводжують і інші фактори:
-Наочна демонстрація застосування формул;
-Фахівці ретельно продумують порядок і спосіб подачі матеріалу, завдяки чому інформація легко засвоюється навіть відсталими дітьми;
-Після перегляду відеоуроку для перевірки своїх знань можна проходити різні інтерактивні тести і тренажери.

Приклад такого відеоуроку
Лекція присвячена наступній темі: довжина кола і площа круга, знайти її можна, перейшовши за посиланням http://interneturok.ru/matematika/6-klass/otnosheniya-i-proporcii/dlina-okruzhnosti-ploschad-kruga. Завдяки відеоряду створюється враження індивідуального заняття з викладачем. Слідуючи вказівкою вчителя, без особливих зусиль і механічного «зазубрювання» розглядається формула площі кола і багато інших важливих аспектів. До кінця навчання пояснюються приклади розв’язування рівнянь, а ще учням пропонується зробити просте домашнє завдання – це допоможе закріпити матеріал у пам’яті.

Таким чином, в затишній домашній обстановці, без відволікаючих зовнішніх факторів можна вчити математику та інші предмети за навчальним планом саме вашої школи. Курси ідеально підходять для тих дітей, які з різних причин пропустили уроки в школі або при підготовці до іспитів різного ступеня важливості. Слід зазначити і те, що для багатьох учнів матеріал простіше засвоюється в спокійній домашній обстановці, а не в переповненому дітьми класі, де все відволікають один одного.