Цікаві факти про перевезення у всі часи (5 фото)

0
348

Ще 100 років тому вантажоперевезень не існувало як таких, а крейді вантажі, у тому числі бандеролі і листи доставлялися пішки або на конях, “кур’єри” справлялися з доставкою від 6 місяців і більше. Якщо все ж вдавалося отримати доставку хоча б через 6 місяців, вважалося, що кур’єр впорався на відмінно зі своєю обов’язком, адже дорога була не такою безпечною, як у наш час, та й якщо лист або бандероль була не до вподоби високопоставленому людині – він міг наказати стратити кур’єра або відправити його у посилання.

Ще раніше, у часи Римської імперії, коли про телевізори і радіо навіть мріяти не могли, всі новини також висвітлювалися імператорськими постачальниками, які були дуже почесні при дворі. А ось на території Русі 13 століття і по сьогоднішній день кур’єрська доставка дуже затребувана, але і на відміну від тих важких часів отримали свій розвиток і вантажоперевезення.
Интересные факты о перевозках во все времена (5 фото)

По-початку вантажі і товар возили на санях і на возах, запряжені трійкою коней. Потім одержало свій розвиток корабельне справу і перевезення стало здійснювати на багато простіше, швидше і більше. Потім в XX році з’явилася послуга першої авіаційної доставки по повітрю, що ще спростило і поліпшило вантажообіг між країнами. На сьогодні дорожня інфраструктура настільки розвинена, що щомиті з різних точок землі вантаж направляється в іншу точку землі.

Так наприклад, якщо раніше про перевезення з Китаю через його соціалістичного ладу і напруженості у взаєминах, можна було тільки мріяти, тепер це реально і можливо. З Китаю направляються тонни вантажу щохвилини різними можливими способами: на автомобілях, літаках, поїздах, на кораблях. Однією з таких надійних фірм з вантажоперевезень з Китаю є М&М. А адже в 13 столітті з Китаю був єдиний шлях по Великому Шовковому шляху, який був відкритий мандрівником Марко Поло, який приніс в Європу бубонну чуму – чорну смерть.
Интересные факты о перевозках во все времена (5 фото)

Цікаві деякі вантажоперевезення окремо самі по собі, так – унікальна перевезення складових частин для чилійської обсерваторії ALMA, яка розташована в районі Анд на висоті 5 000 кілометрів над рівнем моря. Всього з 2009 року було доставлено 25 величезних антен, кожна з яких досягає ваги в 100 тонн, а розміри від 7 до 12 метрів в діаметрі. Антена призначена для того, щоб бачити найдрібніші сигнали з глибини безкрайнього Всесвіту. А в 2013 році була доставлена величезна супутникова тарілка. Природно так як перевезення не могла здійснювати звичайної кур’єрською службою, тому для цього було створено спеціальний гусеничне транспортний засіб.
Интересные факты о перевозках во все времена (5 фото)

Але навіть ця перевезення чахне перед грандіозною перевезенням норвезької платформи Троль. Платформа є найвищою конструкцією, яка перевозилася по землі від одного місця до іншого в зборі. Висота платформи 472 м., а важить вона 683000 т.
Интересные факты о перевозках во все времена (5 фото)