В яких цілях застосовують наркотичні рослини.

9-11-2018

В яких цілях застосовують наркотичні рослини.

Я проводила їх у прибережних районах Перу і Перуанської Амазонії, де народні цілителі використовували галюциногенні рослини для лікування емоційних і психічних розладів. Каліфорнійському університеті в Сан – Франциско за Програмою медичної антропології. Різні частини рослин – плоди, листя, кора і бульби служили для людських істот джерелом їжі, а стебла, крім того, заміняли їм мотузки. Деякі рослини, однак, наштовхнули людей на їх використання в іншій якості. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі greenexpress.
У своєму антропологічному дослідженні ритуальних рослин я розгляну абсолютно всі стадії людського суспільства: від первісних мисливців і збирачів до сучасної цивілізації. Дуже часто, коли антропологи і ранні мандрівники опускалися до того, щоб обговорювати вживання галюциногенів, вони описували це на полях, у підрядкових посиланнях або без великого інтересу і переконливості. Особливо, якщо врахувати, що такі рослини часто були оповиті таємницями священних ритуалів.
Ця книга присвячена використанню впливають на свідомість рослин, зокрема, галюциногенів в традиційних суспільствах. Багато відомості, викладені в ній, були взяті з ранніх публікацій, які зараз важко знайти. У книзі описані одинадцять громадських утворень в Північній, Центральній і Південній Америці, Азії, Африці, Австралії та Новій Гвінеї. Будуть розглянуті три основні типи психотропних речовин і обговорена географія їх поширення.