Як надати унікальність вашого айфону (5 фото)

0
501

Хто захоплюється продукцією компанії Apple знає, що iPhone стає унікальним, тільки після виходу чергової серії. а буквально протягом місяця ця серія iPhone з’являється у всіх містах і кожен, має на то кошти може придбати собі такий апарат, так само було з iPhone 4,5 і нарешті 6, напередодні виходу 7 серії, телефон втрачає свою унікальність, але існують певні сервіси. які крім того, що ідеально нададуть послугу – заміна скла iPhone 6, готові надати оригінальність Вашому яблучку.

АЕРОГРАФІЧНІ МАЛЮНКИ на iPhone

Для різних моделей айфона існує своя техніка нанесення малюнків. Приміром, на iPhone 2G спочатку проводилась зачистка і грунтовка корпусу, потім малюнок наносили аерографом. Зображення мало кілька покриттів фарбою різного виду, в тому числі золотий і флюресцентной. Зверху малюнок забарвлювався захисним шаром лаку. Техніка роботи з iPhone 3G було набагато простіше, тому що фарба добре трималася на пластиковій поверхні, яку вже не треба було грунтувати. На айфон 4 малюнок наносився з внутрішньої сторони прозорої задньої поверхні. Для цього необхідно було спершу повністю очистити з неї фарбу, потім покрити її основою і після цього нанести зображення. Якщо говорити про 5 моделі айфона, то технологія майже не змінилася – з зворотної сторони айфона роблять поглиблення, зберігаючи бортики у краї корпусу. У заглиблення кладеться грунт, згладжуються нерівності, наносять основний колір і потім сам малюнок. В результаті такої техніки, зображення розташовується на тому ж рівні, що і поверхня айфона.

Яблуко зі світловим ефектом на iPhone
Как придать уникальность вашему айфону (5 фото)
Матеріалом для виготовлення яблука служить кольоровий, прозорий або білий пластик. Воно може бути зроблено будь-якого кольору, ціна при цьому залишиться такою ж. Виготовлення світиться яблука на айфон триває приблизно чотири години. Встановлюють даний елемент на місці оригінального яблука і розташовують на рівні поверхні корпусу.

Шкіряна обтяжка iPhone
Как придать уникальность вашему айфону (5 фото)

Оформлення айфона кристалами сваровські та камінням.
Как придать уникальность вашему айфону (5 фото)
Монтування кристалів і каменів у рамку айфона почали здійснювати з iphone 3G. Цей ефектний дизайн айфона сподобався не тільки жінкам, але і чоловікам. У чоловіків особливо популярні чорні камені, розташовані на поверхні чорного кольору. Жінкам пропонується широкий асортимент білих, жовтих, блакитних каменів, які монтуються на рамках iphone 4S або на корпусі айфона 5. Камені тримаються за допомогою спеціальних кріплень, таких як на ювелірних прикрасах.

Гравірування на айфоне.
Как придать уникальность вашему айфону (5 фото)
Тонким променем лазера знімається верхній або більш глибокий шар пофарбованої поверхні корпусу, оголюючи алюмінієвий матеріал.
Якщо iPhone чорного або темно-сірого кольору, то гравірування буде білою або сірою. Можна також скористатися спеціальними пастами, що дозволяють випалювати лінії різних кольорів, але спектр їх невеликий і результати не завжди передбачувані.
Гравірування за допомогою лазера, нанесена на телефон робиться навічно. З-за незначної глибини випалюваних ліній, її неможливо відчути на дотик.