Як утеплити будинок

7-29-2019


Як скоротити витрати на енергоносії і значно економити на опаленні.

Якісно і надійно утеплити фасад перевіреним часом матеріалом з гарантією виробника.
Чим краще утеплити будинок зовні.
Рішення для самостійного утеплення будинку.
Панелі для утеплення фасадів виготовляються на сертифікованому заводському обладнанні за сучасною технологією з використанням перевірених компонентів. Технологія монтажу відпрацьована на різних поверхнях. Термопанелі перевірені часом, морозами, спекою і задоволеними замовниками.
Можна замовити розрахунок утеплення будинку, безкоштовно висилаємо зразки панелей.
Термопанелі – плити на основі пінопласту, мінеральної вати або пінополістиролу різної товщини. На заводі – виробнику за унікальною технологією наноситься покриття з натуральної мармурової крихти. Тому панелі надійно захищені від зовнішнього впливу і одночасно еластичні.
Як розрахувати вартість утепление домов, вибрати і замовити термопанелі.
Зідзвонюємося, безкоштовно проводимо розрахунок матеріалів: ціна термопанелей, ціна клінкерних панелей, клінкер – блоків може бути знижена залежно від обсягу. За бажанням безкоштовно висилаємо зразок термопанелі, термооткоса, панелі з плиткою.
Погоджуємо кошторис, стверджуємо кольору і терміни.
Висилаємо договір і рахунок на оплату, робите передоплату, Ваше замовлення запускається у виробництво.
У зазначені В договорі строки доставляємо Ваше замовлення, згідно певної комплектації з гарантійним талоном виробника. Остаточна оплата за поставлену продукцію.
Як часто доводиться взимку дивитися на газовий лічильник. Порахуйте, термопанелі ціна, і на цій сторінці можна подивитися орієнтовний розрахунок утеплення стандартного будинку, термопанелі дозволяють зробити це з мінімальної похибкою за матеріалами і витрат. Або виміряйте свій будинок, замовте прорахунок і дізнайтеся вартість утеплення будинку. А потім згадайте, скільки витратили на опалення за останній сезон… Проста арифметика, обробка будинку фасадними термопанелями окупиться максимум за 5 років при умові, що не будуть зростати ціни на енергоносії… А то й ще раніше. Тому утеплити будинок — почати економити зараз і на довгі роки.

Перед початком роботи проводиться аналіз поверхні стін на нерівності, наявність штукатурки, фарбування. У відповідності з цим проводиться вибір грунтовки, клейової суміші, кріпильних матеріалів.
Цей комплексний метод був розроблений нами на основі 8 – ти річного досвіду монтажу на різних об’єктах і підходить до застосування на будь-яку поверхню стіни.