Як вибрати білизну для спальні.

1-10-2019

Як вибрати білизну для спальні.

Для спальні ліжко є композиційним центром, навколо якого вибудовується обстановка кімнати. Без уваги оформлення ложа не залишить жоден дизайнер або художник-декоратор: в доповнення до ліжка потрібно вибрати відповідні тумби, світло, постільна білизна, а також, обіграти бильцях. Завершальним, але не менш важливим елементом для зони спального ложа є покривало — без нього ліжко буде виглядати «голою», а вся композиція – незавершеною. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі best mattresses 2019.
Постільна білизна ви можете вибрати будь-який колір, матеріал, наявність малюнка або його відсутність — все це не має значення, адже більшу частину часу простирадло і підодіяльник не видно. Покривало ж, навпаки, постійно перебуває на виду, а отже, воно не може бути випадковим, що йде врозріз зі стилістичним напрямком і кольоровою гамою спальні. Отже, почати пошук відповідного вашої спальні покривала, коли вже сформований інтер’єр і майже завершено, слід з оцінки стилю кімнати. Так, тканина, з якої було виготовлено покривало, повинна повністю відповідати і добре поєднуватися з матеріалами, використаними при облаштуванні кімнати.
Приміром, якщо в спальні у великій кількості присутні натуральне дерево, кування, камінь або плитка — ліжко краще покрити вовною, бавовною, льоном або шовком. Якщо ви довго не можете знайти підходяще покривало в магазинах, рекомендуємо звернутися в салон тканин для пошиття штор. Тут вам буде наданий широкий вибір матеріалів, принтів і відтінків тканин, з яких можна замовити унікальне покривало на будь який смак та бюджет.