Загадкові історії з нашої реальності (5 фото)

0
313

На мою думку самим видовищним жанром кіно є фантастика, пройдіть по посиланню і ви в цьому переконаєтеся раз і назавжди. І це насправді – що може бути краще реальності якої не існує, що може бути краще ніж зануритися в світ дуже відрізняється від нашого, звичайно ж ви погодитеся зі мною, але є одне “але”, а може бути мотивом для деяких фільмів послужили реальні історії з життя – і це насправді так, я спробую довести це на прикладі 5 містично-фантастичних історій. У правдивості історій можете не сумніватися.

Залізна колона в Делі

Залізо, король всіх металів, використовується практично у всьому, починаючи з фундаменту і закінчуючи ланцюгом на велосипеді. На жаль, залізо ніяк не може уникнути своєї долі, повільно перетворюючись на іржу. Крім цього феноменального будови: Залізна колона в Делі. Заввишки 7 метрів і вагою понад 6 тонн цей залізний гігант зміг встояти проти корозії протягом 1600 років! Як щось, що складається на 98% з заліза, протримався так довго? Вчені знайшли відповідь на це питання, але як стародавні ковалі виявили цей факт стільки років тому, все ще дивує археологів.

Особи Бельмеса
Загадочные истории из нашей реальности (5 фото)

Загадочные истории из нашей реальности (5 фото)
Це мені здається, чи це пляма на стіні виглядає як дивиться на тебе чоловік? Це одна з осіб Бельмеса, які знаходилися в будинку сім’ї Перейра. Вже 20 років ці особи нагадують чоловіків і жінок. Вони з’являються щоразу з різним виразом обличчя. Дивно те, що особи зупиняються в будинку тільки на нетривалий час, а потім вони зникають. Проводилися дослідження на предмет того, що викликає такий ефект. Під час одного з них з-під будинку було викопано людське тіло, але обличчя продовжували з’являтися. Жодної відповіді так і не знайшли.

Зникає озеро
Загадочные истории из нашей реальности (5 фото)
У травні 2007 року озеро в Патагонії, Чилі, буквально зникло, залишивши після себе 30-ти метрову яму, крижані гори і суху землю. Це не було якесь маленьке озерце. Довжина озера становила 5 миль! Коли геологи в останній раз оглядали озеро в березні 2007 р, нічого дивного вони не знайшли. Однак щось таке трапилося за ці 2 місяці, що не тільки змусило зникнути озеро, але і перетворило річку, що тече з нього, маленький струмок. Геологи задаються питанням, як таке велике озеро просто зникло. Це могло статися із-за землетрусу, хоча ніяких поштовхів в цьому регіоні не спостерігалося. Уфологи стверджують, що це космічний корабель висушив озеро. Ця загадка так і не була вирішена.

В’язкий дощ
Загадочные истории из нашей реальности (5 фото)
7 серпня 1994 р жителів міста Оаквилль, Вашингтон, чекав сюрприз. Замість звичайного дощу, люди побачили що падає з неба желе. Коли цей дощ пройшов, майже у всіх з’явилися серйозні симптоми, схожі на грип, які тривали від 7 тижнів до 3 місяців. Нарешті, після того як мати одного з жителів міста захворіла, доторкнувшись до речовини, він відправив його зразок на дослідження. Результати шокували всіх вчених краплі містили людські білі кров’яні тільця. Потім речовина привезли в Державний Департамент Здоров’я у Вашингтоні для подальших аналізів. Тут виявили, що желатинові краплі містять два види бактерій, один з яких також присутня в системі травлення людини. Однак ніхто не зміг упізнати це речовина, і як воно було пов’язано з загадковою хворобою, що охопила місто.

Донні Декер
Загадочные истории из нашей реальности (5 фото)
Його прозвали хлопчиком дощу в 1983 р. Донні був у свого друга, коли раптово він увійшов у транс. Відразу ж зі стелі потекла вода, і туман наповнив кімнату. Його друзі покликали господаря, який був стурбований побаченим. Через деякий час Донні сидів у ресторані зі своїми приятелями, коли дощ почав литися прямо їм на голову. Власник ресторану тут же вигнав її на вулицю. Роки через дрібного порушення Донні сів у в’язницю, де він теж викликав хаос, коли дощ пішов прямо в його камері. Після скарг співкамерників Донні пояснив, що він може викликати дощ за своїм бажанням, і тут же продемонстрував це, обливши чергового тюремника. Нарешті, його випустили, і він знайшов роботу кухарем у місцевому ресторані. Даний місцезнаходження Донні невідомо, як і причина загадкового дощу[c]