БК Паріматч

6-10-2021

 

Ставки на спорт от Parimatch
 

 

Загальна інформація про БК Паріматч

Назва компанії Парі-матч основатель Париматч Эдуард Швиндлерман, Дата заснування 1994 р. Директор Сергій Портнов Юридична назва Тов бетринг Мовні версії Російський Цупис 1-й (2017 р.)

Як зареєструватися в Паріматч

Для>створення аккаунта в Паріматч необхідно перейти на сторінку і клікнути на виділений жовтим кольором пункт “реєстрація” в правому верхньому куті екрану. Далі слід:

 • вказати піб, число, місяць і рік народження;
 • ввести номер телефону;
 • написати дійсну адресу електронної скриньки;
 • придумати пароль;
 • підтвердити повноліття;
 • дати згоду на обробку персональних даних;
 • показати знання правил БК.

Для активації аккаунта перейдіть за посиланням, висланою на e-mail. В налаштуваннях рахунку необхідно відзначити номер телефону для перегляду секретного коду. Якщо ви вже є членом системи цупіс, то вписуєте використовуваний раніше номер.

Наступний крок-підтвердження особи. Для ідентифікації особистого рахунку потрібно завантажити:

 • скани розворотів з реєстрацією і фотографією паспорта;
 • фото снілс або іпн;
 • знімок з паспортом в руках і аркушем паперу із зазначенням дати організації рахунку і написом «для реєстрації в паріматч».
 • перевірка висланої інформації проводиться співробітниками компанії протягом півгодини. У разі успішного проходження процедури верифікації, вам відкривається доступ до ставок і операцій з особовим рахунком.

Як зайти в особистий кабінет

Щоб увійти в акаунт, вкажіть адресу емайл, номер телефону або рахунку. У рядку пароль прописуємо секретний код, придуманий при створенні профілю.

Які є бонуси і як отримати

Паріматч не можна включити в список найбільш активних бк в плані акцій, але кілька постійних бонусних програм у букмекера наявний:

 • бонус на першу ставку до 1000 р. Активується при реєстрації. Для придбання додаткових грошей потрібно внести 1 депозит від 10 р.кошти нараховуються протягом 72 годин з моменту виконання умов. Для відіграшу фрібета потрібно проставити суму в 10-кратному еквіваленті на події з коефіцієнтом 1,5 і протягом 2 календарних тижнів.
 • 2500 р. За стартовий донат. Після внесення 1-го вкладу розміром 500-2500 р.на бонусний гаманець протягом доби нараховується така ж сума. Повний відіграш виконується при ставках в 10-кратному обсязі на ординари і експреси з котируванням вище 1,7 за 7 днів.

Також в пропозиції parimatch прописані акції на серії бетів, конкурси прогнозів і можливість отримання балів найактивнішими любителями волейболу.

Як зробити ставку

При позитивному балансі беттер може вибрати парі на будь-який поєдинок або групу подій в прематч або лайв. Можливі варіанти ставок на ординари, експреси і системи. Найменша величина бета 20 р, максимальна-встановлюється букмекером в залежності від статусу змагання та історії аккаунта користувача. Для найбільших командних змагань верхня межа досягає 1-2 мільйонів рублів, турнірів середньої руки – 200-300 тисяч rub, а мінорних ліг або челленджерів-не більше 10-20 тис.

Коефіцієнти та події, позначені учасником, відображаються в талоні в правій частині екрана. Після підтвердження сума бета списується з рахунку. Розрахунок здійснюється після завершення всіх змагань в купоні.

Лінія та розпис

Відкриті для беттінга змагання розписані у вертикальному рядку в лівій частині екрана. Зверху розташовуються топові види, потім йдуть менш популярні змагання, збудовані в алфавітному порядку. Також юзер може укласти парі на кіберзагрози, вибори, вручення премій або інші події зі світу політики і культури.

Всього контора об’єднала близько 25 видів спорту. У Прематчі тисячі варіантів, половина з яких – ставки на футбольні першості. Відмінна розпис командних видів змагань. Парі-матч опрацьовує не тільки топові ліги, а й мінорні змагання. Котирування добротні, але значно нижче, ніж у марафон або 1хставка. Маржа букмекера різниться в залежності від змагання:

  • футбол. Від 1-2% на лігу чемпіонів, євро або мундіаль, до 5% в топ-чемпіонатах і 8% в нижчих лігах.
  • баскетбол. Середні показники 3-5%, але для деяких ліг досягає 13-15%.
  • теніс. Однакова на змагання будь-якого рангу і коливається в діапазоні від 4 до 8%.
  • хокей. Відносно невелика на топ-ігри (близько 5%), в інших випадках тримається на рівні 7-8%.
  • бокс. Котирування на бої залишають бажати кращого. Прибуток бука-9-10%.

6. Кіберспорт. Один з пріоритетних напрямків БК. Маржинальність-6-7%, що значно вигідніше, ніж у конкурентів.

Розпис залежить від статусу протистояння, але рідко обмежена результатом, тоталом і форою. Велика увага приділяється вгадуванню точного рахунку, гандикапам і часовим відрізкам.