Жартівливі тексти освідчення в коханні дівчині

0
436

Величезна кількість жартівливих зізнань текстів в любові в прозі. Самі дивовижні та приємні слова і тексти визнання для коханої дівчини. Прикольне визнання в любові – змусить сміятися і радіти вашу улюблену дівчину.
***

Рідна моя, я з самого першого дня наших відносин намагався щось будувати і прикидатися, але тепер все буде інакше. Тепер настав час для того, щоб дізнатися мене справжнього. Я хочу говорити, що я готовий танцювати для тебе, співати серенади, складати вірші. Все, що ти побажаєш, буде виконано. Будь ласка, не сердься, що я не володію талантом від природи, адже у мене є інші позитивні якості, здатні виявитися справді важливими для спільного життя. Готовий я бути сильним і відповідальним, цілеспрямованим. Бажаю я шукати компроміси для того, щоб користуватися можливостями долі і зближуватися з тобою. Можливо, це стане вирішальною інформацією для тебе? Чи Готова ти дати нам шанс і спробувати відносини, подивитися, до чого вони можуть призвести? Любов моя, я дуже сильно хочу бути тільки з тобою однієї. Ти насправді мені потрібна.

***

Любов моя, ти виявилася для мене втіленням цієї мрії. Чи Готова ти зробити крок назустріч мені, розуміючи, що всілякі сумніви краще всього залишити позаду, адже вони можуть тільки заважати нам, пізнавати один одного і знаходити основу для спільного майбутнього, здатного грати тільки яскравими фарбами? З тобою будь-який день, навіть, проведений вдома, може порадувати ефектами. Мені хочеться бути поряд зі своєю обраницею і знати, що я справді важливий для неї, що ми можемо бути разом довго і дарувати один одному справжнє щастя. Кохана, я готовий поручитися, що мої почуття з’явилися не просто так, і вони можуть існувати тривалий час, зігріваючи моє і твоє серце. Можливо, нам навіть пощастить провести один з одним все життя і зрозуміти, наскільки прекрасними можуть бути відносини, якщо люди виявляються двома половинками одного цілого? Люблю тебе. Мої почуття сильні, вони безмежні.

***

Наші відносини виявляються ціннішими, ніж будь-які скарби. Саме в них я встигаю знаходити гідну силу для подальшого розвитку і основу для того, щоб повірити в прекрасні межі існуючої долі. В моєму серці може грати справжня любов, яка стає все сильніше з кожним днем. Я намагаюся знаходити основу для наших відносин і підтверджувати їх майбутнє. Мені хочеться цінувати кожну мить, яке виявляється подарованим долею. Рідна моя, скажи мені, будь ласка, чи варто випробовувати те, що мені дає сама доля? Чи Готова ти розділити зі мною подібні почуття і відкрити для себе яскраві грані наших спільних відносин? Я щиро сподіваюся на те, що ми зможемо зробити крок назустріч один одному і подарувати дивовижні дні, зрозуміти, що будь-який варіант проведення часу буде яскравим, адже найважливіше – це бути разом і відкривати любов, справжню і справді сильну.

***

Мила, я тривалий час намагався знайти свою обраницю, але мені цього не вдавалося. Зовсім недавно я зустрів воістину прекрасну дівчину, яка зуміла довести, що мої успіхи увінчалися успіхом. Чому ми зустрілися нещодавно, так довго були далеко один від одного? Не знаю відповіді на це питання, але я все одно безмежно вдячний долі за те, що вона дозволяє нам відчувати, за прекрасні почуття і можливість говорити тобі тільки теплі і щирі слова. Я вірю в те, що доля дозволить нам насолоджуватися один одним і далі, відкривати дивовижні можливості для спільного життя. Ми неодмінно проведемо багато щасливих днів один з одним, пізнаємо магію ночі і зрозуміємо, наскільки дивним буває місячне світло у вигинах наших тел. З кожним днем я стаю все ближче до тебе і хочу постійно говорити, що ти мені важлива і потрібна, що я можу бути щасливою тільки з тобою. Пам’ятай: я люблю тебе.

***

Я не наважувався довго почати стосунки з тобою, думаючи, якими вони можуть бути, будемо ми відчувати справжнє щастя один з одним. Хочу визнати, що я був абсолютно прав. Кохана, ми можемо дарувати один одному прекрасні миті, які не подаються до звичайного опису. Перш за життя мені здавалося страшним сном, адже я не міг відкритися почуттів, піддавав себе численним сумнівам. Тепер цьому прийшов кінець, а я готовий визнати, що виявився закоханим і навіть не знаю, що з цим робити. Кохана, скажи, будь ласка, чи готова ти пробачити мені, що ми так довго не були разом? Чи можу я своєю ласкою і ніжністю, справжніми почуттями спокутувати свою страшну помилку? До того ж у нас попереду ще ціле життя для того, щоб насолодитися один одним і переконатися в можливості існування безмежної і яскравою любові. Ти потрібна мені, справді потрібна.

***

Кохана моя, ось ми і познайомилися з тобою, почали відносини, стаємо ближче з кожним днем. Що ж відбувається насправді? Я готовий повторювати нескінченно: «Я люблю тебе». Рідна, я з самого початку відчуваю, наскільки важливо зміцнювати наші відносини, бути разом, незважаючи ні на що. Я не готовий приховувати почуття, яке виявилося подарованим долею. Мені дійсно хочеться з кожним днем стає все ближче один до одного і вірити в те, що доля буде протегувати нам. Мила, чи готова ти бути зі мною не тільки на пару місяців, а надовго? Скажи, будь ласка, чи відчуваєш ти до мене ті ж почуття, що і я до тебе? Знаю, що не так-то легко визнаватися в безмежній любові, але ж я відчуваю, що ми згуртовані цим надовго. Я хочу бути з тобою і сподіваюся, що саме так станеться. Люблю мою прекрасну дівчинку, найкращу у світі.

***

Кохана, я з самого початку відчуваю дивну тягу до тебе. Такі прекрасні почуття не так-то легко передати словами, але я знаю і розумію, що вони мають право на життя. Рідненька, я вірю і мрію про те, щоб ми кожен день проводили разом і могли зрозуміти, наскільки чудовими можуть бути відносини. Велике спасибі за ласку і ніжність, яку ти мені даєш. Ти здатна подарувати мені грандіозні емоції і справжнє щастя. Хочу зізнатися, що я ціную кожну мить, яку ми проводимо разом. Мені настільки приємно чути твій голос і бачити шалено красиві очі, знати, що ми разом. Пам’ятай про те, що я готовий на багато що заради тебе і щиро сподіваюся, що ти поділяєш подібні почуття до мене. Любов моя, давай ми зробимо ще один крок назустріч один одному, щоб опинитися воістину щасливими і переконатися в яскравості почуттів?

***

Прикольні побажання коханій дівчині:
На ніч | ранок | Еротичні | Сумую

***

Прикольні визнання коханій дівчині на телефон