Містичні місця в Москві (6 фото)

0
407

Москва – це один з найбільших і найстаріших міст світу. Це означає, що міфологія цього міста має бути дуже багата на різні таємниці, секрети і нез’ясовні події. В наші дні є багато відомостей про аномальних зонах столиці. Кажуть, що в цих зонах трапляються незвичайні і дивні події. При чому екскурсія по містичної Москві здійснюється компанією “Незабутня Москва”. Деякі з нижчеперелічених містичних місцях обов’язково увійде в тур по місту. Подробиці у оператора.

Наполеонівські кургани.
Мистические места в Москве (6 фото)
Тут знайшли свій спочинок французькі солдати, що відступали в 1812 році від столиці. Вони загинули біля Малоярославцева. До речі кажучи, це місце не вийде знайти на карті. Можна спробувати виявити це місце, найнявши супутника або власними силами. Знайти могили не складе особливих труднощів, але от впоратися зі своїм страхом – це інша справа. 12-18 годин в цьому місці дуже страшно. Ліс наче засмоктує подорожніх, які тут нишпорять, в землю. Всі електроприлади тут дуже сильно пустують.

Басурманські склепи.
Мистические места в Москве (6 фото)
У 1771 році жителі столиці вирішили розширити погости. Мало того, що для своїх людей не вистачало місця, так ще й німці постачали небіжчиків. Було вирішено зробити додаткове кладовище, на якому ховали іноземців. Далеко від батьківщини тут спочивають німці, французи і поляки. Коли настає весна, то у вечірні дні тут можна почути звуки флейти. Коли йде дощ, здається, що хтось плаче. Плач можна чути до самого ранку.

Будинок Берії.
Мистические места в Москве (6 фото)
Коли на годиннику настає опівночі, то тут відбувається справжня містика. Ходять чутки, якщо встати між Малій Нікітській і Вспольным провулком і гарненько притиснутися до стіни, то можна почути дивні речі. Чути, як зупиняється машина, ляскають двері, а потім чути гучні кроки. В окремих випадках, можна почути, як сміється актриса чи стогне репресований.

Вогні над Софріно.
Мистические места в Москве (6 фото)
По всьому світу очевидці стверджують, що бачив непізнані літаючі об’єкти. Москва не стала винятком. Тут теж можна спостерігати НЛО, починаючи з 1980 року. Деякі очевидці навіть примудрилися зняти ці непізнані об’єкти. До речі кажучи, ці кадри нез’ясовним чином зникли, тому неможливо побачити ці відеозаписи більше. Якщо є бажання побачити інопланетні кораблі, тоді варто літнім вечором вибратися на прогулянку. Якщо небо буде непрозорим, то є всі шанси побачити НЛО.

Смердячье озеро.
Мистические места в Москве (6 фото)
Дивно, але факт – озеро утворилося в результаті падіння метеорита. Ця подія сталася кілька тисяч років тому. Кажуть, що в результаті цієї події під воду пішла церква. Однак це просто вигадки і домисли. Хоча, і без цього тут вистачає містики. У цьому місці підвищена аномальна активність. Земля сприяє виділенню сірководню, чому вода в озері набула червоний відтінок. До речі, тут зовсім не зустрінеш риби.

Без голів винні.
Мистические места в Москве (6 фото)
Є думка, що сестраПетра 1, Софія, посварилася з-за поділу держави з князем Хованским. Інша думка полягає в тому, що всьому виною любов. Однак важлива не причина, а підсумок всієї історії. У 1682 році князя Івана Андрійовича і його дітей хитрістю заманили в Троїцький монастир. Саме там відбулася страта. Тепер душі цих людей поневіряються по окрузі, чим і лякають проїжджаючі мимо машини. Деякі автомобілі просто з’їжджають з дороги, а інших чекає неминуча загибель.