На Камчатці помічений бурий ведмідь в білому кольорі (2 фото)

0
75

На Камчатці під час сплаву по річці Швидка туристи помітили бурого ведмедя дуже рідкісного забарвлення. Тварина була практично білим, що робило його більше схожим на полярного ведмедя. Туристи показали фото ученим і ті назвали молодого ведмедя унікальним. За словами фахівців, ведмедю приблизно три роки, поки ще він живе з мамою, проте незабаром покине сім’ю. Незвичайний колір шерсті може передатися нащадку цього ведмедика.

Найчастіше ведмеді на камчатці мають забарвлення від темно-коричневого до світло-палевого. Полярні ведмеді теж деколи трапляються у цих краях, проте сумнівів у тому, що це саме бурий ведмідь бути не може. Вчені відзначають, що бурий і білий ведмеді здатні схрещуватися між собою, даючи плодюче потомство, однак дитинчата народжуються білими, але потім темніють.
На Камчатке замечен бурый медведь в белом цвете (2 фото)

«Я працюю в заповіднику вже більше 40 років і спостерігаю саме ведмедів. Це перший в моїй практиці випадок зустрічі з ведмедем такого кольору. Він не альбінос, звичайно, так як у нього чорний окрас носа, а не рожевий. Але він дуже білий», – поділилася своїми враженнями від побачених фото старший науковий співробітник Кроноцького заповідника Олександр Ніканоров.