Навіщо потрібна поліестерова стрічка і де вона застосовується?

0
426

Поліестерова стрічка являє собою тонкий шар матеріалу, який має воскове, смоляне або змішане покриття. Це покриття використовується для перенесення зображення на папір етикеток за допомогою термотрансферного друку. За типом покриття, розрізняються стрічки, застосування яких визначає якість друку етикеток.

Види стрічок з поліестеру
Перша різновид стрічки з восковим покриттям, що дає можливість друкувати при низьких температурах, забезпечуючи, тим самим, захист друкуючої термоголовки принтера від перегріву, що, в свою чергу, продовжує експлуатаційний термін пристрою. Однак етикетки, видрукувані таким способом, не відрізняються високою якістю, вони схильні до швидкого стирання зображення, і придатні тільки для маркування товару, не підлягає для тривалого зберігання.

Такі етикетки використовують на невеликих складах, виробничих ділянках і в магазинах малого формату. Вони придатні для використання у сфері логістики та фармацевтики.

Поліестерна стрічка з покриттям смолою, дає більш високу якість друку, вона дозволяє робити етикетки, витримують високі температури до 100 градусів. Їх можна використовувати для маркування товарів з тривалим терміном придатності, а також для тих товарів, які необхідно зберігати в морозильних камерах.

Такий метод друку дозволяє працювати на такому матеріалі, як поліетилен і поліпропілен, етикетки можна друкувати на текстильних стрічках і синтетичних матеріалах.

Етикетки, видрукувані за допомогою такої стрічки, придатні для маркування таких товарів, що вимагають тривалого терміну зберігання або далекої транспортування, а також особливих умов зберігання. Це, в основному, заморожені продукти, товари в м’якій упаковці, лабораторний інвентар, текстиль, автозапчастини.

Змішаний тип поліестерової стрічки має шар покриття, що складається з смоли і воску. Така стрічка підходить для роботи з паперовими носіями та синтетичними матеріалами. Дозволяє виробляти етикетки середньої якості і середнього експлуатаційного терміну, які застосовуються для маркування товарів, які використовуються на відкритому повітрі, і потребують зберігання в морозильних камерах.