Незвичайні послуги в салонах краси (7 фото)

0
661

У кожного салону краси є свої способи зробити клієнтів привабливіше і молодше. Є процедури, які пропонуються давно і повсюдно, а є такі, про які мало хто чув. І вже тим більше, мало хто їх пробував на собі! Повірте, що серед послуг, пропонованих салонами у всьому світі, деколи зустрічаються досить незвичайні способи боротьби за красу.

Екзотикою, яка останнім часом активно входить у наш побут, можна вважати особливий вид педикюру з використанням маленьких рибок. Вид невеликих риб під назвою Garra Rufa розлучається спеціально для використання в салонах краси: клієнт опускає втомлені ноги в акваріум, а працьовиті рибки ніжно об’їдять ороговілу та відмерлу шкіру, а також вбивають мікробів. До речі, останнім часом такий педикюр став настільки популярний, що рибок запропонували використовувати для манікюру, пілінгу обличчя і навіть для масажу всього тіла.
Необычные услуги в салонах красоты (7 фото)

Якщо рибки здаються вам занадто банальними, спробуйте косметичні процедури… з равликами! Правда, для цього доведеться відправитися в Колумбію, адже саме там активно використовуються лікувальні властивості равлика Helix Aspersa. Кажуть, що слиз цієї равлики відмінно допомагає впоратися з проблемами шкіри, а також з шрамами і слідами від опіків.
Необычные услуги в салонах красоты (7 фото)

В Ізраїлі в якості «лікарів» використовують змій, там навіть придумали особливий вид масажу – рептилиотерапия. У SPA-салонах клієнтам пропонують процедуру, в початку якої на спину людині укладається клубок з 5-6 змій. Рептилії намагаються розплутатися, одночасно масажуючи спину і шию. Як тільки змії розповзаються в різні боки, спеціаліст, стежить за процедурою, знову повертає їх до стану клубка. Для таких процедур використовують і маленьких змійок, і досить важких пітонів. Фахівці ізраїльських SPA-салонів запевняють, що клієнти отримують не тільки ретельно промассированную спину і шию, але і позбавлення від своїх страхів.
Необычные услуги в салонах красоты (7 фото)

А от у Чехії придумали набагато менш страшну процедуру краси. Тут всім бажаючим пропонується випробувати на собі чарівну силу… пива! Так-так, напій, який прославив Чехію на весь світ, можна вживати не тільки всередину: косметологи готують з нього спеціальні ванни. А хміль, що використовується для приготування пива, активно застосовується в особливому виді масажу. Чехи кажуть, що такі пивні процедури оздоровлюють шкіру, а також приносять велику користь м’язам.
Необычные услуги в салонах красоты (7 фото)

Японці вирішили слідувати істині про те, що краса безцінна, і запропонували в салонах краси нову послугу – маску зі справжнього золота. Протягом деякого часу клієнту доведеться відчути себе дорогий статуєю (маску наносять на обличчя або на все тіло цілком), зате потім, скинувши золотий «покров», можна відразу відчути себе бадьоріше і молодше. Процедура ця недешева, проте заможні японки кажуть, що золото воно і є золото, так що на таке омолодження коштів не шкода!
Необычные услуги в салонах красоты (7 фото)

А от у Мексиці косметологи вважають, що трохи болю клієнтам не зашкодить. У цій країні дуже популярна процедура, яку багато століть тому використовували ацтеки. На різні ділянки тіла накалываются шматочки кактуса з колючками, що стимулює кровообіг і обмін речовин. Щоб ці процеси йшли ще швидше й активніше, проколоті місця зверху зволожуються соком агави. До речі, до початку процедури всім клієнтам пропонують випити трохи текіли, щоб біль від колючок сприймалася не так гостро.
Необычные услуги в салонах красоты (7 фото)

Чого тільки не вигадують у різних країнах, щоб як можна довше зберегти красу і молодість! Якщо вам сподобалася якась з описаних вище процедур, ви, звичайно, можете відправитися в подорож і випробувати її на місці (так сказати, поєднавши приємне з корисним). Однак якщо змії, равлики або кактуси вас налякали, не впадайте у відчай: у світі є багато більш «мирних» і не менш ефективних процедур, які вас може надати салон краси в Москві.