Оформлення кульками – прекрасний декор для шкільних заходів

0
678

Будь-який шкільний свято, будь то 1 вересня, випускний або останній дзвінок – значна подія в житті учнів. Ці безцінні моменти дитинства запам’ятовуються назавжди. Оформлення школи кулями допоможе привнести більше фарб і урочистості в ці чудові заходи.

1 вересня
Це не просто День знань, для багатьох дітей це самий перший крок у нове життя, тому він повинен бути незабутнім і викликати позитивні емоції. При оформленні кулями враховується тематика урочистості, також ваші побажання, тому будь-який клієнт залишиться задоволеним. Найчастіше для цієї події замовляють:
– прикраса кулями двору або входу школи, а також класів з першокласниками;
– кульки з написами, присвяченими шкільної тематики для найменших учнів;
– кульки з національної і державної символіки;
– встановлення святкових арок в місці проведення лінійки.

Випускний і останній дзвінок
Для випускників ці моменти найбільш зворушливі, оскільки важливий етап їх життя завершено і тепер перед ними відкриваються нові дороги. Використання повітряних кульок на цих заходах вже стало традицією, це не просто красивий декор, але і своєрідний символ прощання з дитинством. Адже не дарма на шкільних лінійках і випускних вечорах, учні відпускають в небо кульки, загадуючи бажання і з надією дивлячись у майбутнє. Оформлення цього торжества кулями може включати:
– цифри з роками навчання;
– фігурки з фольгованих кульок, наприклад у вигляді зірок;
– арки та гірлянди;
– гелієві кульки з різними написами;

Для кожного вечора розробляється унікальний дизайн, у відповідності з тематикою свята. Дуже ефектно виглядає оформлення кульками актового залу або двору школи, а також сцени, де виступатимуть учні. Знаковим для всіх присутніх буде дзвіночок з повітряних куль, зображення символів школи на них і т. д.

Пам’ятайте, що оформлення повітряними кулями – доступний спосіб прикрасити ваше свято. Вони естетично і гармонійно вписуються в будь-яку обстановку. Також кулі – відмінний спосіб проявити фантазію. Наприклад, їх можна використовувати для конкурсів, а всередину заховати сюрпризи для переможців.

Крім таких масштабних свят у школі проходять і інші заходи, наприклад, традиційне прощання з букварем – одне з перших барвистих подій, 8 березня, День вчителя, посвята в старшокласники. Для цих заходів кульки будуть також актуальні.
“Джерело: студія аеродизайну ШарМания”