Складаний велосипед

0
152

Велосипеди досі вдосконалюються. Якщо у вашому дитинстві ви раз їздили на конструкції, яка не мала навіть однієї амортизації, то сьогодні можна відшукати дійсно модні моделі. Чи варті вони того, щоб їздити по дорогах у нас? Зрозуміло, не всі, і, звичайно, слід обережно підходити до вибору певної моделі. Перейшовши за посиланням, ви натрапите на якісні моделі, які підкорять вас одним тільки виглядом, вже не кажучи про якість зборки.

Конструкція
Поступове вдосконалення дозволило дещо розширити звичні види велосипедів. Якщо раніше були популярні гірські і шосейні, то сьогодні ще один вид стає все популярнішим – складаний. Миттєвий стрибок прогресу дозволив створити подібну конструкцію, яка дає можливість збиратися і розкладатися без особливих проблем

Виділити подібну модель можна за характерним зовнішнім виглядом. Невеликий обсяг коліс, довга база і високий підйом керма, ось характерні відмінності даного виду велосипеда перед іншими. А також ще одна важлива риса – можливість складання.
За допомогою маленьких коліс можна домогтися гарної маневреності. Катаючись на такому засобі пересування, вам буде набагато простіше зробити розворот, коли у вашому розпорядженні 24-дюймові колеса. Довга труба з’єднує рульової стан з іншими комплектуючими, забезпечуючи, таким чином, комфортне сидіння і управління.

Переваги
Переваги і зручності використання складного велосипеда в міських умовах видно на око:
-миттєвий розгін;
-комфортне керування;
-маневреність;
-простота використання.

Невеликі колеса дають вам можливість здійснити швидкий старт і зробити розгін до 15 кілометрів буквально в перші секунди. Крім цього, ви зможете простіше здійснювати круті повороти.

Завдяки довгій базі людина не виглядає за кермом безглуздо. Дана модель велосипеда призначена як раз таки для рослих людей. Низька труба забезпечує безпечне пересування, крім того у вас є можливість зістрибнути з нього, в разі виникнення небезпечної ситуації. Наявність декількох систем гальм допомагають точно і миттєво зупинити засіб пересування.

Вибираючи складаний велосипед, слід звертати увагу на колеса. Вся справа в їх обсязі. Чим меншими вони є, тим краще для хлопчиків та дівчаток. Колеса з 16, 20 і 24 дюймами використовуються для великої маневреності, тому призначені для старшої аудиторії.
Джерело: сайт langtubike.ru