Підпокрівельна плівка

0
319

Облаштування горищних приміщень призвело до необхідності ізолювання даху від вологи. Для цієї мети ідеальним варіантом стала гідроізоляційна плівка, яка не допускає проникнення вологого повітря всередину приміщень. З її допомогою навіть при сильному снігопаді або дощ будинок врятований від цвілі і грибка, проникнення вологи та холоду в будинок. Тому такі плівки — найкраще рішення проблеми теплоізоляції всього будинку. Мембрана зберігає тепло і не допускає утворення конденсату між покрівельної конструкції та обраним покрівельним матеріалом.

Гідроізоляційна мембрана для покрівлі на додаток до своїх основних достоїнств (міцності, еластичності, тривалого терміну експлуатації) володіє вітрозахисними властивостями. Це дозволяє встановлювати плівку на будь-яку покрівлю незалежно від вибраного матеріалу і форми даху. У більшості випадків фахівці рекомендують використовувати плівки з мінеральної вати.

Склад і види гідроізоляційної плівки

Плівка може бути двох або тришаровою, що складається з поліетиленового матеріалу прозорого кольору. Зазвичай плівкове полотно армується поліпропіленовою сіткою, яка забезпечує їй додаткову міцність. Залежно від технології виробництва плівка може піддаватися ламінування або перфорированию, що забезпечує їй додаткову стійкість до вологи і розтягування.
Мембрана як додатковий вид захисту покрівлі має невелику вагу і відносно низьку деформацію під час її транспортування та монтажу. Підпокрівельні плівки набагато бюджетніше, ніж будь-який інший гідроізоляційний матеріал (наприклад, бітумінозне рулонний гідроізоляційний матеріал). Ось тому їх доцільно використовувати для будь-яких дахів не тільки із-за невеликої вартості, але і внаслідок зручності монтажу.
При відмові проводити гідроізоляцію покрівлі в конструкціях, у тому числі і в дерев’яних, цвіль і грибок швидко оселяться у внутрішніх приміщеннях. Волога і пара постійно повинні виводитися назовні, не накопичуючись всередині і не утворюючи конденсат.
Подкровельная плёнка

Щоб правильно вибрати плівку, потрібно оцінити приміщення (тепле або холодне). Якщо приміщення опалюється або відноситься до житлового, краще придбати пароізоляційну плівку. Такий матеріал захищає нижній шар покрівлі від водяної пари, що піднімається до стелі з внутрішніх приміщень. Таким чином, утеплювач залишається сухим.
Якщо приміщення холодне або нежитлове, використовують гідроізоляційні плівки, які володіють більш високою паропроникністю. Однак при їх укладанні потрібно залишати відстань для вентиляційних зазорів. Це допоможе швидше вивести вологу і позбавити приміщення від вогкості.
В інтернет-магазині «Профмет» ви отримаєте детальну консультацію про підпокрівельних плівках і її вартості. Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант мембрани для вашої покрівлі. Телефонуйте, щоб дізнатися подробиці у досвідчених консультантів!