Світлові панелі для реклами та освітлення

0
395

Одним з видів рекламної продукції є світлові панелі. Саме світлові панелі для реклами прикрашають і поліпшують екстер’єр та інтер’єр. Повсюдно застосовуються і на вулиці і в приміщеннях. З допомогу тонких світлових панелей створюють різні об’ємні малюнки, в тому числі і для вивісок. При цьому, яскраво і барвисто з їх допомогою афішуються магазини, офіси, вокзали.

Для виготовлення вуличних світлових панелей застосовується спеціальна технологія з установкою світлодіодів підвищеної яскравості.
Незначне споживання електроенергії – одна з найважливіших переваг таких світлових панелей. Вони в пріоритеті і користуються великим попитом.

АКРИЛЛАЙТ і КРИСТАЛЛАЙТ
Майстри своєї справи використовують новітні інноваційні розробки.
Популярна технологія називається «акрил лайт» або «освітлена акрилова панель». В її основі закладено унікальне якість світла розповсюджуватися всередині окремих матеріалів. Акрил – не виняток.
На акрилове скло методом гравірування наноситься зовнішній малюнок, текст або текст з малюнком. Гравіювання виконується на сучасних піскоструминних апаратів.
Вінілова аплікація – як колірної наповнювач. У якості підсвічування – спеціальні світлодіодні модулі. В результаті, гладка поверхня акрилу при включеному світлі створює об’ємний тривимірний 3D-ефект світіння отриманого контуру.
Такі магічні властивості матеріалів із застосуванням світлових панелей вдала знахідка! І цим успішно користуються виробники для реклами своїх брендів та створення казкових настроїв в святкові дні!

Тонкі світлові панелі і їхні чари
Замовити світлові панелі самих різних форматів і конфігурацій. Дизайнерські фантазії втілення без кордонів, а області застосування – найбільш розлогі.
Прозорі тонкі світлові панелі з фотозображенням – одна з трендових різновидів светопанелей. Надтонкі панелі з фотозображенням отримали таке ж витончене назва «кристаллайт».
Тонкі світлові панелі можна встановлювати зі спеціальними панелями і дверцятами. Мінімальна товщина панелей менше 45 мм. Заміна картинки або інформаційного, рекламного тексту можлива практично миттєво.
Якщо прийнято рішення замовити світлові панелі з яскравим підсвічуванням, то рекомендуємо, перш за все, пройтися по посиланню http://unistframe.ru/catalog/tonkie-svetovye-paneli-s-yarkoy-podsvetko/.
Ринок пропонованої продукції величезний, рентабельний і конкурентоспроможний. Зробити замовлення можливе як через офіси фірм, так і онлайн, через інтернет.