Робочі рукавички і шкарпетки оптом – розумно і вигідно

0
468

Всі знають, що сама незамінна річ гардероба – шкарпетки. Адже без них не зможе обійтися жодна людина, вони приносять комфорт, дають захист ступням. Є різноманітні види шкарпеток: для жінок, чоловіків, підлітків і дітей. Вони мають різні розміри, виготовлені з різного виду сировини, спосіб виготовлення, вид переплетення і колір. Шкарпетками користуються в будь-який час року, влітку, навесні – тоненькими, ну а взимку або восени більш теплими.

Як підбирати шкарпетки. Критерії закупівлі шкарпеток оптом
Щоб ніжки завжди дихали, при купівлі такого товару важливо звертати увагу на якість і склад.
До складу шкарпеток входить бавовна, шерсть та інші натуральні волокна, а також хімічні й синтетичні волокна та їх поєднання, в тому числі, з додаванням еластану.

Товар ніколи не виготовляють із одного лише бавовни. Якщо бавовняне волокно поєднується з поліамідним і еластаном, тоді це називається класичним складом. Завдяки бавовни шкарпетки ніби дихають, волокна з поліаміду роблять їх міцними, а еластан зберігає форму.
Якщо шкарпетки мають у своєму складі не менше 80 % бавовни, тільки тоді їх можна назвати якісними. У дитячих шкарпетках відсоток бавовни в більшості збільшується.

В основному виділяють шкарпетки з трикотажу або в’язані, фабричного виробництва або зроблені вручну.
Треба вміти правильно вибирати шкарпетки. Головний критерій:
-ширина і еластичність гумки;
-виконання шва на миску;
-склад шкарпеток;
-якісно вони зроблені. Після розтяжки гумка носка повинна швидко повернутися в колишню форму. Важливо і те, як зашитий мисок. Шов не повинен -натирати ногу. Щільний матеріал на миску і п’яті доводить, що носок якісний.

Шкарпетки оптом – економія для сім’ї
Якщо у вас велика сім’я, вам вигідно купувати шкарпетки оптом. Для цього варто визначитися з виробником, формою і розміром. Є шкарпетки:
-виготовлені з махри і вовни;
-високі і коротенькі;
-для спорту;
-капронові, лляні;
-з різними колірними відтінками і візерунками.

Для холодів вам підійдуть вовняні або махрові шкарпетки, так як вони швидко зігрівають. Влітку носять короткі лляні. Хоча вони і дорожче інших, але плюс у тому, що ніжки у таких виробах не потіють.
Для роботи вдома або на виробництві вам знадобляться робочі рукавички. Виділяють багато видів: прогумовані, теплі, стрейчеві, для роботи в вагається температурних режимах та інші. Якщо цей товар вам потрібний у великій кількості, то вигідно замовляти рукавички робочі оптом.
Рукавички для будь-яких робіт у великих кількостях і шкарпетки оптом дешево optukr.com купити набагато вигідніше, ніж поштучно.