Цікаві факти про пневматики (7 фото)

0
465


У пневматичну зброю, постріл виробляється з допомогою стиснутого повітря або газу. Ця назва походить від грецького слова pneuma – повітря, подих. У вогнепальній зброї використовується сила розширеного газу, який виникає при запаленні заряду пороху, а в пневматичному варіанті тиск повітря створюється спеціальним компресором або зарядом вуглекислого газу.
[center][/center]

Ще у відомому оповіданні “Порожній будинок”? Полковник Моран, військовослужбовець індійської армії, при здійсненні своїх загадкових вбивств використовував духову рушницю. А Рональда Адера, який спробував викрити полковника в обмані при грі в карти, незабаром виявили застреленим у закритому приміщенні, куди не могли проникнути ззовні, але знаряддя вбивства, так і не було знайдено на місці злочину. Ніхто й здогадатися не міг, що патрон був випущений з рушниці з дальньої дистанції. Ніхто… поки за справу не взявся відомий сищик з Бейкер-Стріт!
Любопытные факты о пневматике (7 фото)

Духова трубка, з якої південноамериканські племена випускаю дротики, змочені отрутою, ні що інше, як вид пневматичної зброї. Щоб страшного не говорили перелякані мандрівники про те, що відбувається в джунглях Амазонки, духова трубка, застосовується, як правило, для полювання на диких тварин. Тільки обраним передається рецепт приготування отруйної речовини, зробленого з листя певного рослини, склад повинен бути такий, щоб повалити видобутку і при цьому не зашкодити тим, хто буде їсти вбиту здобич. На сьогоднішній день пневматика використовується як спортивний або тренувальний варіант зброї.

Любопытные факты о пневматике (7 фото)

Магазин Филинга Україна пропонує величезний вибір пневматичної зброї, яке можна замовити через інтернет, не виходячи з дому. А ось деякі з різновидів пневматики, яку можна придбати в магазині:
– Найвідомішої слід виділити пружинно-поршневу систему. Така конструкція застосовується в дитячих повітряних пістолетах. Постріл проводиться завдяки розпрямленню пружинки, яка при натисканні на спусковий елемент, під тиск виштовхує поршень. При розгоні, повітряний потік надає пулі швидкість значно більше, ніж швидкість руху поршня. Швидкісні особливості кулі, залежать від натягу пружинного механізму, маси поршня, витоку повітря і розміру циліндра. Прообразом цієї системи є метальна пристрій «аэротрон», яке було створено в Олександрії винахідником Ктесибієм (приблизно 150 рік до нашої ери).
Любопытные факты о пневматике (7 фото)

– Пневмосистема на вуглекислому газі не користується попитом, у зв’язку з тим, що властивості газу нестабільні, тиск залежить від температури (це не страшно, але про потужний і влучний постріл можна не мріяти).
Любопытные факты о пневматике (7 фото)

– Мультикомпресійна схема – не дуже популярна на даний момент, так як, для чергового залпу необхідно закачувати повітря в контейнер, за допомогою вбудованого насоса: 1 залп – 15 качків.
Любопытные факты о пневматике (7 фото)

– Пневматика з попередньою накачуванням (РСР) – найкращий варіант. У певний контейнер під тиском подається повітря ( цікавий факт, що в 90 роки, коли на території нашої країни пневматика тільки набирала обертів, стрільців з такого виду пневматичної зброї прозвали “аквалангістами”), з одного боку розташований випускний клапан, на який впливає ударний механізм, як спусковий гачок по бойку у вогнепальній зброї. На даний вид озброєння можна встановлювати стовбур будь-якого калібру, наприклад, на території Російської Федерації особливим попитом користується пневматика калібру 9 міліметрів.

Любопытные факты о пневматике (7 фото)