Цікаві факти про зморшках (9 фото)

0
499

Серія цікавих фактів про людському організмі продовжується – сьогодні поговоримо про особу, точніше про зморшки. Будь-яка жінка мріє про вічну молодість, тому дуже засмучується, коли виявляє на обличчі ненависні зморшки. На жаль, процес старіння неможливо зупинити, а значить і виникнення зморшок теж. Як правило, жінки починають помічати перші зморшки вже після 25-ти років, після чого намагаються будь-якими способами позбутися від них. Існує декілька цікавих фактів, дізнавшись які, ти зможеш поміняти ставлення до зморшок і навіть, може бути, запобігти їх появі.

• Посміхайтеся частіше:
Під час посмішки на людському обличчі задіяно всього 17 м’язів, а коли хмуримося – близько 43. У зв’язку з цим, вчені довели, що усміхнених людей, на відміну від похмурих, зморшки «відвідують» набагато пізніше.
Интересные факты о морщинах (9 фото)

• Пийте більше води:
З часом у нашому організмі накопичується дуже багато токсинів, які негативно впливають на шкіру. Щоб від них позбутися, необхідно просто збільшити споживання води.
Интересные факты о морщинах (9 фото)

• Спіть на спині:
Якщо під час сну людина довго лежить в одному положенні, уткнувшись при цьому особою в подушку, то на ранок він ризикує стати з пом’ятою фізіономією. Спочатку подібні зморшки будуть швидко розгладжуватися самі собою, але з роками ця здатність, так само як і еластичність, буде слабшати. Тому привчайте себе спати на спині.
Интересные факты о морщинах (9 фото)

• Порядок появи:
Стандартна схема появи зморшок виглядає наступним чином: лоб – область носа – підборіддя – зовнішня частина куточків очей – шия – перенісся – верхня губа. Найбільш шкідливі – носогубні зморшки: в молодості їх важко помітити, якщо тільки ви посміхаєтеся, але в більш зрілому віці, коли шкіра змінюється – вони помітні навіть без окулярів. А ось
як позбутися від носогубних зморшок вам допоможуть на сайті evehealth.ru.
Интересные факты о морщинах (9 фото)

• Курінню – ні:
Багатьом відомо, що куріння завдає шкоди всьому організму і шкіра точно так само потерпає від цієї згубної звички. У некурящих людей зморшок на обличчі в 10 разів менше, ніж у курців.
Интересные факты о морщинах (9 фото)

• Сонце – ворог для шкіри:
Перебуваючи під палючими сонячними променями на пляжі або в солярії, знайте, що ультрафіолет корисний лише в малих дозах, а надлишок неминуче приведе до передчасної появи зморшок.
Интересные факты о морщинах (9 фото)

• Тип шкіри:
Виявляється, у людей з жирною шкірою обличчя зморшки з’являються набагато пізніше, ніж у власників сухого або комбінованого типу шкіри.

• Фізичні особливості:
З віком у людини відбуваються зміни лицьових кісток, зокрема – зменшення довжини щелепи. В результаті змінюється кут щелепи, а м’які тканини обвисають, роблячи наше обличчя зморшкуватим.
Интересные факты о морщинах (9 фото)

• Проблеми із зором:
Найчастіше причиною виникнення зморшок між бровами є банальне погіршення зору. Тому, помітивши у себе на обличчі подібні ознаки, потрібно терміново звернутися до окуліста.
Интересные факты о морщинах (9 фото)