Як приготувати суші

2-5-2019

Как приготовить суши
Суші, і їх різновид роли – найбільш популярне блюдо японської кухні.
Також хочемо вам порекомендувати тут
Багато хто не розрізняє поняття суші і роли. Суші в класичному уявленні – це грудочки рису з шматком риби, або креветки, або іншого морепродукта зверху. В принципі, роли в японській кухні – це різновид суші, тільки начинка згорнути у вигляді рулету і порізана на частини. Для початку приготуємо в домашніх умовах класичні традиційні суші ебі з креветками і вугром. Насамперед необхідно зварити тигрові креветки. Потрібно нанизати креветки вздовж дерев’яних паличок, на зразок шашличків, покласти в каструлю і варити 2 хвилини після закипання. Коли креветки зваряться, необхідно відразу ж залити холодною водою. Розрізаємо її вздовж смуг, які йдуть уздовж сьомги.
Верхня частина (спинка) може піти на сашимі, середня частина буде використана при приготуванні класичних національних суші, а нижня, найбільша частина піде на обмотку для рол. Бажано загорнути килимок, який використовується для надання форми, в пакувальну плівку і розтерти з нього трохи майонезу. Потрібно взяти липкий рис для японської кухні, сім разів його промити і зварити. Перед готуванням рис не солимо. Силу вогню потрібно поступово знижувати. Після того, як рис звариться, заллємо його соусом.
Розбираємо замороженого вугра на дві частини, відступаючи по 3 сантиметри навскіс нарізаємо заготовки. Для приготування суші з креветок беремо 20 гр. рису, змочивши перед цим руки, надаємо йому прямокутну форму з невеликими скругленнями і накладаємо на цей грудку рису креветку або частину вугра.
Як приготувати суші вдома фото з покроковою інструкцією. Як приготувати роли Розбираємо сьомгу під роли, нарізаючи її на пластини. Далі кладемо на стіл норії, викладаємо зверху рис по всій площі аркуша, рівняємо його, пані перевертаємо, зверху наносимо сирний сир, кладемо цибулю-різанець, звертаємо все у вигляді трубки з квадратним перетином рисом назовні. Далі укладаємо на килимок пластинки сьомги, кладемо на них рол і загортаємо. Також можна його зробити і круглим в перерізі. Розрізаємо рол на частини, ділимо кожен раз навпіл отримані шматки.