Цікаві факти про ноутбуках (10 фото)

0
485

Ідея створення першого в світі ноутбука ще 40 років тому прийшла в голову вченого в галузі теорії обчислювальних систем Алана Кей, який все своє життя слід принципом «Найкращий спосіб передбачити майбутнє — це створити його!». Кей запропонував створити портативну обчислювальну машину, схожу на книгу з плоским екранів, бездротовою мережею і так далі.

І через цілих 8 років був створений перший ноутбук — Grid Compass. Цей комп’ютер створений за замовленням NASA і був настільки міцним і страшним, що ідеально підходив збройним силам.
Интересные факты о ноутбуках (10 фото)

Звично називати найлегшим ноутбуком в світі – Sony Vaio X 2009 року випуску, який при мінімальній вазі в 655 грам має корпус з алюмінію і вуглецевого волокна, яке застосовується для виготовлення літаків і гоночних болідів, має 11,1-дюймовий широкоформатний дисплей, самий маленький у світі процесор IntelAtom, що працює на низькому напрузі, 2 Гб оперативної пам’яті і твердотільний накопичувач на 128 Гб. Завдяки низькому енергоспоживанню пристрій може пропрацювати 8 годин на одній зарядці акумуляторної батареї. До речі, купити такий ноутбук і аксесуари до нього в магазині http://www.moyo.ua/netebook_pc/notebooks/
Интересные факты о ноутбуках (10 фото)

Але все ж найлегшим ноутбуком в світі вважається корейська ноутбук UMID M1, який важить всього 315 грамів і має екран розміром 4,8 дюйма. Здавалося б його не можна назвати ноутбук – адже це параметри нетбука, ан ні всередині корпусу UMID M1 розташовується процесор IntelAtom з тактовою частотою 1,6 ГГц, 1 Гб оперативної пам’яті і твердотільний SSD-накопичувач об’ємом 32 Гб. Володіє прекрасним сенсорним екраном з роздільною здатністю 1024 х 600 пікселів і навіть повноцінною Qwerty-клавіатурою.
Интересные факты о ноутбуках (10 фото)

Професіонали компанії Apple вирішили виготовляти ноутбуки на водневому паливі, щоб збільшити їх термін дії, а також для роботи без підзарядки близько двох тижнів. Ця компанія вже отримала кілька професійних батарей, щоб почати виробництво комп’ютерів. У нового обладнання будуть анодні і катодні полюса, такі ж, як і у звичайних комп’ютерів. А в елементах буде присутній електроліт, який буде проводити іони і видавати пристрою електричний струм. Єдина відмінність водневої від звичайної батарейки – це те, що струм не буде накопичуватися всередині пристрою, і в зв’язку з цим паливо не буде спалюватися всередині пристрою. Електричний струм стане вироблятися в ході реакції, тому токсини та інші шкідливі речовини не будуть вироблятися в атмосферу. По суті, компанія Apple винайшла абсолютно нешкідливий продукт.
Интересные факты о ноутбуках (10 фото)

Цікавий той факт, що у 80-х роках американці були на стільки ділові, що деколи не вистачало часу бігти в офіс і друкувати документи, тому був створений ноутбук поєднаний з принтером. Важило таке диво техніки 7 кг.
Интересные факты о ноутбуках (10 фото)

Самий дорогий ноутбук у світі створений компанією Luvaglio. Вартість ноутбука досягає в 1 000 000 доларів США. Комп’ютер пропонує своїм клієнтам ноутбук вартістю один мільйон доларів. інкрустований діамантами та іншими дорогоцінними каменями. В комплект з шикарним ноутбуком входить сумка, не можу точно сказати, але з вигляду зі шкіри рідкісної тварини. За параметрами, чесно кажучи, нічого особливого – 17-дюймовий самоочисний екран зі спеціальним антивідбиваючим покриттям, жорсткий диск на 128 Гб, привід Blu-Ray і великий діамант в якості кнопки включення.
Интересные факты о ноутбуках (10 фото)

Найтоншим ноутбуком можна по праву назвати ультрабук ZenBook UX305, який працює на базі 2-ядерного процесора Intel Core M з тактовою частотою 1,2 ГГц. Товщина такого бука всього 12,6 мм.
Интересные факты о ноутбуках (10 фото)

Також існують спеціальні ноутбуки для жінок. Портативні комп’ютери оснащені дзеркальцем і спеціальним місцем для різної дрібної косметики.
Интересные факты о ноутбуках (10 фото)

Ще одна незвичайна модель – для любителів спорткара «Феррарі». Ноутбук виконаний в шикарному червоному кольорі і в спортивному стилі.
Интересные факты о ноутбуках (10 фото)