Всі стилі одягу в одній статті (8 фото)

0
197

Мабуть, мода була завжди. Змінювалися епохи, творилася історія, а люди гналися за мінливої і примхливої моди. Та поступово вона ставала все складніше і складніше: кількість стилів збільшувалася, вони перепліталися між собою, утворюючи щось нове. Нині виділяють кілька основних модних стилів одягу.

Стиль бохо

Бохо – це стиль свободи і експериментів. Здається, що наряд бездумно складений з того, що попалося першим під руку, але насправді, всі речі ретельно підібрані. Бохо дозволяє продемонструвати свій ідеальний смак, адже варто трохи переборщити – і з модною і стильною перетворишся в безглузду і смішну.

Одяг в стилі бохо – це багатошаровість, недбало накинутые шарфи, місткі сумки, мішковина і мережива, хутро і шовк; це поєднання непоєднуваного, творчість і почуття міри, розкутість і молодість.

Вінтаж
Все стили одежды в одной статье (8 фото)
Вінтаж – це не старі речі з бабусиної шафи, а данина поваги минулим модним епох, це гордість колишнього стилю та елегантності. Вінтажний одяг дозволяє осучаснити модні тенденції минулих років, надати їм шик.

Вамп
Все стили одежды в одной статье (8 фото)

Сексуальність, пристрасть, розкіш, зухвалість – ось хто така жінка-вамп. Вона не боїться привернути загальну увагу, любить яскравий макіяж, віддає перевагу червоно-чорні тони; вона владна і зухвалий. Стиль вамп викликає, але в ньому немає ні краплі вульгарності.

Море
Все стили одежды в одной статье (8 фото)
Солоні бризки хвиль морських, легкий бриз, білосніжна яхта. Саме з такою картиною асоціюється морський стиль. Дізнатися його можна за переважанням білого і синього кольорів, горизонтальних смуг, якорів, капітанським фуражкам.

Етно
Все стили одежды в одной статье (8 фото)
Простота і природність етнічного стилю знайшли багато прихильників. Етно об’єднує в собі риси національних костюмів різних народів: індіанська бахрома, єгипетські геометричні візерунки, грецькі хвилясті тканини, російська вишивка та багато іншого.

Сафарі
Все стили одежды в одной статье (8 фото)

Лаконічний і строгий сафарі-стиль перекочував з савани і джунглів в гардероби модниць. Землисті кольори, сорочки, вільні шорти і спідниці, натуральна шкіра, льон – всі ці атрибути сафарі чудово вписалися в міське життя.

Мілітарі
Все стили одежды в одной статье (8 фото)
Стиль мілітарі – втілення сили і рішучості. Мундири, армійські черевики, погони, хакі, строгий силует. Але навіть такий одяг може виглядати жіночно і елегантно.

Хіпі
Все стили одежды в одной статье (8 фото)
Хіпі чимось схожий на стиль бохо. Але якщо останній дозволяє використовувати тільки натуральні матеріали, то перший у цьому більш лояльний.
Одяг хіпі зручна і практична, вона яскрава і проста. Обов’язковий компонент – численні прикраси і розкльошені джинси.
Головна ідея цього стилю – свобода, демонстрація себе та вираження свого ставлення до навколишнього світу.