ЯК ВИБРАТИ ДОМОФОН?

2-1-2020

Як вибрати видеодомофон для власних потреб або загального користування? Які різновиди даного обладнання зустрічаються на ринку? Якому пристрою віддати перевагу в тому чи іншому випадку? Відповіді в нашій статті.

Види домофонів

У наш час існує безліч різновидів домофонів:

  • індивідуальні та багатокористувацькі;
  • координатно-матричні та цифрові;
  • аудіо та відео.

У багатоквартирних будинках найчастіше встановлюються розраховані на багато користувачів аудіо Домофони зі зручним і простим кнопковим пристроєм. Вони дозволяють скоротити витрати на їх експлуатацію та установку і забезпечують аудіо зв’язок відвідувачів з власниками кожної окремої квартири. Хочемо порекомендувати замовити установка домофона

У приватних особняках часто використовуються індивідуальні системи з відеозв’язком. Вони покликані надати максимально повну картину про ситуацію за межами ділянки і убезпечити житло від несанкціонованого вторгнення.

Пристрій і характеристики

Якщо ви хочете правильно вирішити задачу, як вибрати домофон, то слід ознайомитися з пристроєм цього виду техніки. Загальним принципом дії є передача сигналу від вхідних дверей до внутрішнього блоку системи.

Аудіодомофони діють за принципом переговорного апарату. Вони передають аудіосигнал від панелі виклику за допомогою комутатора на слухову трубку абонента. Відеодомофон влаштований складніше. Крім мікрофона в його комплект входить камера для спостереження за певною областю простору поза вашого будинку.

Камера може бути одна або кілька, що знімають з різних ракурсів. Найчастіше вони забезпечуються інфрачервоним датчиком для визначення особистості відвідувача в темряві. Усередині приміщення знаходиться кольоровий або чорно-білий монітор, на якому відображається те, що відбувається зовні.

Поради щодо вибору для безпечного використання

Якщо ви хочете розібратися, як вибрати домофон для забезпечення найвищого рівня безпеки житла, то приділіть увагу наступним нюансам:

  • Вибирайте виключно якісне обладнання відомих фірм, яке підлягає гарантійному обслуговуванню і заміні в разі виникнення будь-яких неполадок.
  • З’ясуйте кількість можливих каналів і особливості їх підключення.
  • При покупці відеодомофона ознайомтеся з якістю зображення і переданого звуку, поцікавтеся можливістю запису того, що відбувається за стінами будинку, необхідністю установки додаткового освітлення для поліпшення видимості на екрані.
  • Визначтеся з системою управління. Електромагнітний замок коштує дешевше, але залишає будинок незахищеним при відключенні електрики. Електромеханічний пристрій обійдеться дорожче, але значно підвищить захищеність дверних замків.