Як вибрати хорошого педіатра?

1-17-2020

Основи здоров’я закладаються в дитинстві. Правильна постава, здорове травлення, правильне носове дихання – це головні фактори, від яких залежить самопочуття дитини не тільки в конкретний момент, але і в майбутньому. Щоб вчасно помітити порушення або швидко відреагувати в екстреній ситуації, варто заручитися надійною підтримкою хорошого медичного центру. Професійні фахівці будуть грамотно вести дитину в міру дорослішання, надаючи необхідну медичну допомогу. Рекомендуємо вибрати педиатра смотрите на сайте Асклепий в Житомире


Педіатр – це перший лікар, з яким знайомиться малюк в перші дні життя, і який супроводжує його до повноліття. Він повинен бути не тільки хорошим фахівцем, але і вміти знаходити підхід до кожного малюка. Дитина не завжди може чітко описати симптоми, а тому важливо вміти знайти причину захворювання, враховуючи результати аналізів, скарги і поведінку маленького пацієнта. Не завжди можна відразу знайти свого лікаря в такому невеликому місті, як Бориспіль. Педіатр відгуки може мати хороші, але не влаштовувати батьків по ряду причин. Наприклад, підбір лікування без аналізів, призначення антибіотиків без гострої необхідності, або настійна рекомендація.

Хороший педіатр-це в першу чергу грамотний діагност. Щоб правильно визначити характер захворювання, він не тільки використовує всі свої ресурси, але і при необхідності направить до вузького фахівця. Це може бути окуліст, алерголог або лор – центр дає можливість вибрати медичний центр, в якому зібрані всі необхідні фахівці.

Коли потрібен ортопед?
Як і педіатр, ортопед потрібен дитині з перших місяців життя. Він допоможе виключити вроджені патології, вчасно призначить процедури для виправлення ситуації, а також буде контролювати динаміку змін, щоб зростаючий малюк був міцним і здоровим.

Працюючи з різними віковими групами, дитячий ортопед (Бориспіль) проводить наступні види корекцій:

  • виправляє дисплазію і вроджені вивихи;
  • допомагає позбутися від м’язової кривошиї;
  • призначає комплекс вправ при плоскостопості;
  • коригує поставу при різних видах сколіозу та ін.

Контроль ортопеда обов’язково потрібен в перший рік життя малюка, а також в кожному випадку, коли дитина скаржиться на болі в спині або суглобах. Відвідати такого фахівця необхідно, якщо батьки помітили зміни в ході або поставі дитини, а також в деяких випадках після перенесених травм опорно-рухового апарату. При необхідності дати таку рекомендацію може хороший травматолог в Борисполі.

Спостереження в медичному центрі-Це міцне здоров’я і якісне обслуговування
Державна медицина давно не може забезпечити якісні послуги. Довгі черги, відсутність найнеобхідніших медикаментів, низька кваліфікація лікарів призводить до того, що більшість пацієнтів вважають за краще шукати більш надійну альтернативу. Сучасні медичні центри можуть забезпечити якісне лікування та медичний супровід для дитини будь-якого віку. Список послуг клінік включає:

  • супровід новонароджених;
  • консультація в клініці і вдома;
  • імунопрофілактика якісними вакцинами;
  • спостереження у вузьких фахівців (лор, окуліт, травматолог, ортопед, ендокріноглог, хірург, дитячий гінеколог та інші);
  • широкий перелік діагностичних обстежень (УЗД, рентген, МРТ та ін.)
  • точні та оперативні лабораторні дослідження.

Якісні медичні послуги та сучасне оснащення клініки зроблять відвідування лікаря комфортним і стануть запорукою міцного здоров’я.