Незвичайні весільні традиції світу (9 фото)

0
421

Як виявилося, практично кожна наречена посміхається, підходячи до вівтаря зі своїм нареченим, а сам наречений має серйозний вираз обличчя. Вченим вдалося з’ясувати, що більшість жінок намагаються приховати своє нервове стан за допомогою усмішки, в той час як чоловіки в аналогічній ситуації суплять брови або залишаються незворушними.

Мода на білу весільну сукню виникла завдяки королеві Вікторії. Вона також порушила давню традицію, згідно з якою для пошиття вбрання нареченої застосовувалася парчовая тканина. На своє одруження королева наділу атласна весільна сукня, містить глибоке декольте. В якості прикрас використовувалися гілочки флердоранжу, а також мереживна обробка, пікантність надає її образу.
Необычные свадебные традиции мира (9 фото)

Далеко не випадковою є традиція відправлятися у весільну подорож. Її поява пояснюється тим, що багато років тому молодята для реєстрації шлюбу в повній відповідності з усіма правилами повинні були поїхати в іншу державу.
Необычные свадебные традиции мира (9 фото)

В Індії існувала традиція, згідно з якою перша шлюбна ніч була просто відсутня. Між молодятами на ліжко поміщали спеціальну палицю, яка лежала 4 дні. Мета цього звичаю – прищепити подружжю помірність в особистому житті.
Необычные свадебные традиции мира (9 фото)

Під час святкування весілля на Балі молодим отпиливалась частина зубів. Це робилося, щоб у молодят не виросли ікла і вони не опинилися в царстві зла.
Необычные свадебные традиции мира (9 фото)

Кенійські наречені зобов’язані протягом місяця носити прикраси для жінок, а також їх взуття та одяг. Таким способом наречений пізнавав важку жіночу долю.
Необычные свадебные традиции мира (9 фото)

Найдешевшу весільну церемонію одного разу провели в одному з індійських племен. На неї витратили трохи більше одній рупії. Це пояснювалося тим, що в племені заборонено демонструвати красу і розкіш, а також святкувати весілля.

В Європі існував цікавий звичай, згідно з яким батьки нареченої викидали з вікон страви з пирогами. Якщо страви розбивалися вщент, то їх дочка чекало щасливе заміжжя.

Кілька століть тому нареченим в Європі зав’язували банти на рукавах. Вважалося, що це приносить щастя. З часом це почали робити не так часто. При цьому про значення стрічок ніхто не забув. Стрічки зав’язувалися на екіпажах, а потім на автомобілях. Сьогодні ні один автомобіль для весілля не обходиться без прикрас із яскравих стрічок.
Необычные свадебные традиции мира (9 фото)

Згідно з англійською традицією, весільні коржі ділилися на шматки, якими обсипали наречену. Якщо дівчина з числа гостей з’їдала шматочок, то їй міг наснитися її майбутній чоловік.

Вперше весільний коровай з’явився у часи Стародавнього Риму. Молодята могли вважатися подружжям лише після того, як з’їдали на весіллі по шматочку пирога. Але незабаром завдання стало простіше: молоді просто обмінювалися коржами.
Необычные свадебные традиции мира (9 фото)

Бедуїни готують найбільшу в світі страву на весілля. Для його приготування варені яйця кладуть у рибу, рибу кладуть в курку, курку засовують в вівцю, яка потім кладеться у верблюда, зажареного цілком.
Необычные свадебные традиции мира (9 фото)

Батько нареченої в африканських племенах зобов’язаний обмацати інтимні органи нареченого і назвати число, що означає скільки разів нареченому необхідно задовольнити свою тещу. Так перевірялася витривалість молодої людини.