Як вибрати настільну лампу для дому

4-6-2020
Настольная лампа CHIAVICA BR Eglo 43229

Настільні лампи в інтер’єрі є одним з найцікавіших прикрас. Стиль будинку багато в чому визначається цими такими предметами, завдяки їм створюється особлива атмосфера і задається настрій, що супроводжує господарів і гостей. Створити новий дизайн тієї або іншої кімнати легко: досить змінити світильники. Але роль настільних ламп полягає не тільки в естетиці, але й зручності: працювати або вчитися під комфортним точковим освітленням набагато краще, ніж під розсіяним. Як же правильно вибрати настільну лампу. Почати варто з визначення того, де буде розміщена настільна лампа. Звичайно, існує безліч універсальних світильників, однак набагато більш естетично будуть виглядати саме ті предмети інтер’єру, які спеціально виготовляються для тієї або іншої кімнати. Також хочемо вам порекомендувати https://svetilnikof.com.ua/nastolnye-lampy настільні лампи для дому.

Габарити настільної лампи залежать від кімнати, в якій вона знаходиться, і декору навколо неї. Для високого прикроватного столика найкраще підійде укорочений світильник. Важливо, щоб лампа знаходилася на необхідному рівні, щоб забезпечити максимальний ефект і захистити зір від згубного впливу. Кожна настільна лампа має свій власний стиль. В магазинах можна знайти найбільш цікаві рішення: від шикарних голлівудських до класичних німецьких світильників. Правда, можна підбирати стиль не тільки ламп, але і їх оточення: столів, тумб, підставок. Така ідея помітно пожвавить інтер’єр будинку або квартири. Нейтральний фон, спокійні кольори – звичайна справа для більшості сучасних будинків. Розбавити нудні тони допоможуть кольорові світильники самих різних відтінків, будь то промислове металевий або м’який золотий кольори. Іншим важливим пунктом при купівлі настільної лампи є абажур і його розмір. Важливо враховувати ергономіку і пропорції тіні відносно корпусу лампи.

Діаметр абажура повинен бути, принаймні, на 6 см менша, ніж довжина основи. Важливо дотримуватися пропорції для витонченого і елегантного зовнішнього вигляду, інакше лампа може тільки зіпсувати інтер’єр. Більшість настільних ламп дозволяють легко змінювати відтінки, причому в кожній з них здійснюється по – різному: в одних – з допомогою затискача, в інших – за допомогою перемикача. Вибір залежить не тільки від ступеня яскравості та енергозбережний, але і від дизайну, в який такі лампи вписуються абсолютно по – різному. Настільна лампа не тільки повинна вписуватися в стиль кімнати, але також повинна доповнювати інші джерела освітлення. Їх поєднання визначає загальний настрій, атмосферу, створює неповторний інтер’єр, в якому кожна деталь здається гармонійною і стильною.