Прийом бабіта компанією Вторкольормет

0
311

Бабіт створив американський ювелір Ісаак Бэббит, але в прикрасах цей метал не використовується. З роками американець припинив ювелірні справи і став створювати сплави. Склади, придумані ним, стали використовувати промисловці. Конкретно бабіт відзначився антифрикційними властивостями і став використовуватися в підшипниках парових машин. І саме компанія «Вторкольормет» здійснює прийом бабіта за дуже вигідною ціною.

До складу входять такі метали, як свинець, сурма, мідь і олово. Завдяки цьому він вважається дуже зносостійким. Його антифрикційні властивості допомагають підшипників рівномірно прилягати до валу і, відповідно, служать такі підшипники дуже довго.

Існують бабіти різних видів. Це безпосередньо залежить від основи, яку використовують при виготовленні. Наприклад, свинцевий бабіт. Тут основний метал – це свинець. Такий бабіт використовують для ненавантажених підшипників.

В основі олов’яного бабіта лежить олово і він вважається самим зносостійким. Такий метал використовують для виготовлення підшипників, які будуть мати більш потужну навантаження. Цей вид вважається найдорожчим з усіх інших видів.

Кальцієвий бабіт самий дешевий метал, оскільки в ньому містяться такі компоненти, як кальцій і натрій. В такому металі є недолік: він швидко окислюється і з-за цього має низьку зносостійкість. Найчастіше його використовують в підшипниках рухомого складу залізничного транспорту.

Бабіти також відрізняються один від одного своїми марками. Бабіт виробляють з вторинних або первинних металів. Вторинні – це переплавлені з металевого брухту, первинні – це видобуті з первородного руди. Кожен зливок має визначену масу і поверхня його повинна бути чистою. Якщо ж буде видно будь-які забруднення, це буде впливати на якість підшипника. Марки даного металу розрізняють за складом компонентів, що входять в цей метал. Крім основних компонентів, про яких було сказано вище, до складу також додають телур, миш’як, натрій і кадмій. Всі марки баббитов природно відповідають ГОСТам. Таким чином, кальцієві виробляються по ГОСТ 1209-90, свинцеві – за ГОСТ 1320-74. Так, існують наступні марки: для олов’яних – Б83С, Б83, Б88, для свинцевих – БС6, БН, Б16.

Здати бабіту в компанію «Вторкольормет» можна в будь-якому стані і на дуже вигідних для Вас умовах. Для цього Вам потрібно тільки оформити заявку. Також Ви можете отримати консультацію з будь-якого питання, залишивши у формі зворотного зв’язку свій номер телефону. Ми ж, у свою чергу, Вам обов’язково зателефонуємо.